Portal_background_image

استاندار در گفت و گوي زنده تلويزيوني با مردم استان: بهره برداري بيش از 810 پروژه عمراني و اقتصادي استان در دهه فجر/ هدفگذاري توليد ۲۵۰ مگاوات برق خورشيدي در استان

آقازاده استاندار مرکزی همزمان با ایام الله دهه فجر در گفت و گوی زنده تلویزیونی با مردم شریف استان، گفت : بیش از 810 پروژه عمرانی ، اقتصادی و خدماتی در ایام الله دهه فجر در استان بهره برداری شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:انقلاب اسلامی ایران مبتنی بر اراده مردم است  و طی چهار دهه گذشته نظام ما افتخار دارد  که قدرت  خود را وامدار مردم بوده است.

استاندار مرکزی  با اشاره به اینکه افتخارات و دستاوردهای کنونی انقلاب اسلامی با گذشته قابل مقایسه نیست،گفت:  کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رشد، توسعه و پیشرفت چشمگیری داشته است، در استان مرکزی میزان راههای ریلی به سه برابر نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است،  طول محورهای مواصلاتی نسبت به چند دهه گذشته  رشد ۸۰۰ درصدی یافته است و در  تولید ناخالص ملی و صادرات نیز با رشد فزاینده ای روبرو بوده ایم.

آقازاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برنامه های ستاد دهه فجر استان در سالجاری ،تصریح کرد: برنامه های پیش بینی شده ستاد دهه فجر امسال با رویکرد متفاوتی روبرو بود.

وی افزود: مدیریت ارشد استان توفیق داشت در  ایام الله دهه فجر در هر 12 شهرستان  استان حضور یابد وضمن بازدید و بهره برداری از پروژه های عمرانی و اقتصادی هر شهرستان در جمع مردم نیز حاضر و از نزدیک با آنان دیدار و گفتگو نماید.

استاندار مرکزی ادامه داد: دیدار با بیش از 650 خانواده معزز شهید و ایثار استان در قالب کمیته های تعیین شده از برنامه های مهم و محوری ستاد دهه فجر استان بود که  در تمام شهرستان های استان محقق شد.

آقازاده افزود: بیش از 810 پروژه عمرانی و اقتصادی  در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در استان بهره برداری شد که زمینه ایجاد اشتغال  پایدار برای بیش از هفت هزار نفر را در استان فراهم کرد.

وی افزود: بیش از 60 درصد سرمایه گذاری انجام شده برای اجرای این پروژه ها توسط بخش خصوصی انجام شده است.

استاندار مرکزی ابراز کرد: با توجه به اقلیم جغرافیایی استان؛ امسال تولید ۲۵۰ مگاوات برق خورشیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرهای مختلف در دستور کار است.

وی ادامه داد: هر آنچه نشان از توفیق و پیشرفت و توسعه در کشور است مرهون همدلی و اتحاد ملت و دولت و نظارت و راهبری های حکیمانه  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است .

استاندار مرکزی عنوان کرد: در چهار ماه گذشته رفع مشکلات صنایع  و فراهم کردن زمینه برای کار ، تولید و اشتغال بیشتر بعنوان اولویت کاری مجموعه مدیریت استان  بوده است.

آقازاده با بیان اینکه حل برخی مشکلات در اختیار استان نیست لذا باید در دولت و وزارت خانه ها پیگیری شود، اضافه کرد: در یک ماه اخیر برخی از وزرا و مسئولان ارشد کشور برای بررسی تنگناهای پیش رو و تصمیمات لازم به استان مرکزی سفر کردند.

 وی بیان کرد: در ماه های اخیر اشتغال پایدار و بهره مندی از تسهیلات رونق اقتصادی در روستاها با حضور مقامات کشور بررسی شد.

استاندار مرکزی مردم ولایتمدار استان مرکزی را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند و خاطر نشان کرد:مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی با حضور حماسی خود  در راهپیمایی 22 بهمن  برگ زرین دیگری بر دفتر افتخار انقلاب اسلامی  به یادگار می گذارند و  به تعبیر مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن تماشایی را خلق خواهند کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها