Portal_background_image

استاندار مركزي مطرح كرد: بهره برداري از ۴ پروژه بزرگ توليدي صنعتي ساوه در سالجاري و ايجاد يك هزار فرصت شغلي

آقازاده استاندار مرکزی در جریان بازدید از طرح های صنعتی شهرستان ساوه ، گفت: تا پایان سال جاری چهار پروژه بزرگ تولیدی صنعتی در شهرستان ساوه به بهره برداری می رسد که با آغاز فعالیت این واحدها یک هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد .

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: این طرح های اشتغالزا در راستای تحقق شعار سال و همچنین اقتصاد مقاومتی به انجام می رسد و مقرر است زیرساخت لازم برای فعالیت های این واحدها فراهم شود.

آقازاده بیان کرد: در رابطه با تامین زیرساخت شهرک صنعتی احمد آباد ساوه که محل استقرار واحدهای جدید است، این منطقه به ۱۵ مگاوات برق احتیاج دارد که مقرر شده طی چند ماه آینده این اقدام صورت پذیرد.

فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی نیز گفت: شهرک صنعتی احمد آباد ساوه خارج از محدوده ۱۲۰ کیلومتری پایتخت بوده اما به آن نزدیک است، بنابراین ضمن نزدیکی به پایتخت، محدودیت هایی که در تهران اعمال می شود را ندارد و بسیاری از واحدهای صنعتی مایل به استقرار و فعالیت در آن هستند.

وی بیان کرد: به منظور تامین زیرساخت های این شهرک صنعتی، برمبنای تصمیمات گرفته شده، قرار است شرکت شهرک های صنعتی پیگیری برای تامین برق، خط انتقال آن و پست ۶۳ کیلوولت شهرک صنعتی احمدآباد را در دستور کار قرار دهد و تا پایان تابستان امسال این موضوع محقق شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: همچنین پیگیری لازم برای مناسب سازی جاده و مسیر دسترسی اتوبان همجوار به این شهرک صنعتی نیز مدنظر قرار دارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها