Portal_background_image

معاون سياسي استاندار : بهره‌گيري از ظرفيت رسانه در آموزش و اطلاع‌رساني ضروري است

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در دومین نشست شورای اطلاع‌رسانی استان، گفت: بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌های خبری در موضوعات آموزشی و اطلاع‌رسانی با هدف جلوگیری از ابهام اطلاعاتی ضروری است.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اظهار کرد:  دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت اطلاع‌رسانی استان به منظور آگاهی افکار عمومی از نتایج فعالیت خود استفاده کنند.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی که برای آموزش های ضروری و اطلاع رسانی نیاز به فعالیت گسترده دارند از ظرفیت رسانه‌ها به ویژه صدا و سیما بیشتر استفاده کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اولویت‌بندی برنامه دستگاه ها برای اطلاع رسانی باید مورد توجه و در دستور کار قرار گیرد.

اکرمی افزود: رسانه ها به عنوان نمایندگان افکار عمومی از مسولان اجرایی استان و مدیران آن ها مطالبه گری داشته باشند و  در نشست‌های خبری به موضوع مطالبه گری واقعی بپردازند و انتشار عملکرد دستگاه‌ها را در اولویت بعدی قرار دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: صدا وسیما به عنوان دانشگاه می‌تواند به افکار عمومی شکل دهد و باید از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود.

اکرمی افزود: باید موضوعات مورد توجه مردم در رسانه‌ها مطرح و با برنامه های چالشی از مراجعه مردم به سایت‌های بیگانه جلوگیری شود.

قائم مقام صدا و سیمای استان مرکزی نیز گفت: این مرکز در چهار حوزه تولید دارد که در حوزه رادیو و تلویزیون برنامه‌ها به صورت ۲۴ ساعت پخش می شود.

مرتضی فراهانی افزود: تعهد رادیویی استان مرکزی هشت تا ۱۰ ساعت است و باقی زمان برنامه ها به صورت مشارکتی و یا تکرار انجام می شود.

وی اظهار داشت: در تعهد تولیدات تلویزیونی وضعیت در شبکه آفتاب مطلوب نیست که در صورت تامین ۷۰ درصد اعتبارات امکان تولید سه تا سه ساعت و نیم تعهد روزانه عملیاتی خواهد شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها