Portal_background_image

بهره‌برداری از فرستنده رادیو و تلویزیون دیجیتالی در 3 شهر استان مرکزی با حضور استاندار مركزي آغاز شد

طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی بهره‌برداری از فرستنده رادیو و تلویزیون دیجیتالی در سه شهر استان مرکزی آغاز شد.

علی‌اکبر شعبانی‌فرد  در سفر به شهرهای خمین، محلات و دلیجان فرستنده رادیو و تلویزیون دیجیتالی این شهرها را مورد بهره‌برداری قرار داد.
این پروژه‌ها با صرف اعتباری بالغ بر 9 میلیارد ریال و بعد از چند سال انتظار مردم این شهرها به بهره‌برداری رسید.
با راه‌اندازی فرستنده دیجیتال در این شهرها 20 درصد به جمعیت بهره‌مند از شبکه دیجیتالی استان افزوده خواهد شد.
با بهره‌برداری از این فرستنده شهروندان این شهرها خواهند توانست تا 20 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی را همزمان با سراسر کشور دریافت کنند.
استاندار مرکزی در مراسم افتتاح این فرستنده‌ها گفت: امید است با بهره‌مندی از این سامانه گسترده فرهنگی بیش از پیش شاهد فتح قله‌های افتخار باشیم.
علی‌اکبر شعبانی‌فرد افزود: در شرایطی که دشمنان با ابزار ماهواره در تلاش هستند به اهداف پلید خود در فروپاشی کانون گرم خانواده برسند، فراهم ‌سازی زیرساخت‌های فرهنگی در جامعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی تصریح کرد: با دریافت کامل شبکه‌های تلویزیونی دیجیتال در این شهرستان‌ها و پخش برنامه‌های متنوع آموزشی، فیلم و کارتون و... می‌توان در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان گام برداشت.
استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود تحول و پیشرفت در عرصه‌های مختلف در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی را عامل ایستادگی در مقابل تحریم‌ها و تهدید‌های دشمن عنوان کرد و گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران برای ضربه زدن به نظام اسلامی و جلوگیری از گسترش دین مبین اسلام تحریم‌‌ها را شروع و شدت بخشیدند اما ملت مقاوم و غیور ایران اسلامی هرگز در مقابل این تحریم‌ها سر فرود نیاورده و نخواهد آورد.
شعبانی‌فرد افزود: دو انتخابات مهم در پیش رو داریم که مردم با حضور پرشور و حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حماسه سیاسی خلق خواهند کرد و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها