Portal_background_image

استاندار مركزي تاكيد كرد: بسيج همه ظرفيت ها در راستاي ايجاد اشتغال پايدار رويكرد مهم دولت است/ هدفگذاري ايجاد 15 تا 20 هزار شغل جديد در استان در سال97

استاندار مرکزی در حاشیه گفتگوی تلفنی با 22 شهروند استان از طریق سامانه سامد، با اشاره به اینکه ۶۰ هزار نفر در استان پشت نوبت اشتغال هستند، گفت: تلاش می شود تا در سال جاری 5ا تا ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید در استان برای افراد جویای کار فراهم شود.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی در سال ۹۶ پایین ترین نرخ بیکاری در سطح کشور را داشته است.

آقازاده بیان کرد: یک چهارم درخواست مراجعان مردمی مربوط به اشتغال است که با توجه به منابع محدود دولت پاسخگویی به همه مطالبات امکان پذیر نیست اما دولتمردان دوازدهم برای ایجاد فرصت های شغلی پایدار اهتمام جدی دارند.

استاندار مرکزی ادامه داد: دولت تدبیر و امید برای پاسخگویی به تعهدات خود در حوزه اشتغال پایدار عزم خود را جزم و همه امکانات و ظرفیت های موجود کشور را در مسیر تحقق این امر، بسیج کرده است.

آقازاده افزود: بخش عمده ای از مطالبات شهروندان استان مرکزی در تماس روز جاری با سامانه سامد، درخواست شغل بود.

استاندار مرکزی گفت: ظرفیت استان و کشور برای پاسخگویی به همه نیازهای اشتغال محدود است اما همه تلاش ها برای توسعه زیر ساخت های اشتغال پایدار به کار گرفته شده است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: سامانه سامد فرآیند مناسبی در جهت احترام به حقوق شهروندان است و از مراجعات حضوری و اتلاف وقت جلوگیری می کند.

وی ادامه داد: تعدادی از واحدهای تولیدی و اقتصادی استان مرکزی به دلیل دریافت معوقاتی بانکی، شرایط دریافت وام جدید را ندارند.

گفتنی است استاندار مرکزی در مدت زمان بیش از 2 ساعت به صورت تلفنی از طریق سامانه سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) با شهروندان گفت و گو کرد و در این راستا مشکلات 22 تماس گیرنده، بررسی و دستورات لازم صادر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها