Portal_background_image

استاندار: بسيج مظهر اقتدار، ايستادگي و وحدت ملت ايران اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت هفته بسیج ، گفت: بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است .

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است: بسیج مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملت ایران اسلامی است  و این مفهوم در کلام مقام معظم رهبری نیز به زیبایی متجلی شده است:بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

وی بیان کرده است: تشکیل بسیج مستضعفین، به فرمان  بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که امروز پس از  گذشت 40 سال از حیات پر برکت انقلاب اسلامی ثمرات حماسه آفرینی‌ها ، فداکاری‌ها و تلاش های این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام  عرصه ها مشهود است.

آقازاده ابراز کرده است: بی شک ملت شریف ایران  اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج مستضعفان بوده وهیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان از یاد نخواهند برد.

استاندار مرکزی تصریح کرده است:تفکر بسیجی برگرفته از افکار و اندیشه‌های امام و رهبری است و در شرایط حساس امروز جامعه پیروی از تفکر و روحیه  بسیجی راهگشای مشکلات کشور است از این رو تقویت و نهادینه سازی مبانی تفکر بسیجی در ارکان جامعه  امری ضروری است.

استاندار مرکزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، هفته بسیج و 5 آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص ایران اسلامی به ویژه استان مرکزی تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان سعادت، سربلندی و تداوم توفیق را مسالت کرده است.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها