Portal_background_image

استاندار: بسيج محور توسعه فرهنگ ايثار و شهادت در كشور است

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی هفته بسیج را گرامی داشت و گفت: بسیج سرمایه ای ارزشمند و کارآمد برای نظام اسلامی و محور توسعه‌ی فرهنگ ایثار و شهادت در کشور است.

زمانی قمی در این پیام آورده است: در دوره های مختلف انقلاب اسلامی ایران، از آغاز تاکنون هرگاه که نیروی وحدت، همدلی و همراهی مردم در مسیر مقابله با مشکلات و یا رشد و توسعه کشور قرار گرفت، قدرت لایزال الهی نیز پشتیبان آن بود و اوج این حرکت عظیم، خالص و مردمی که با عشق به ذات باریتعالی و پیروی از رهبر کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت در بسیج مردمی مستضعفین ایران اسلامی تجلی پیدا کرد تا با جان خویش از میهن اسلامی مان حراست و پاسداری کنند.

وی ادامه داده است: بی تردید شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی در پنجم آذرماه سال ۵۸ یکی از نقاط عطف تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی بود تا شور انقلابی، ساده زیستی، صفا، صمیمیت، ایثار، گذشت و ایمان سرشار و تقوای الهی را در قالب بسیج بازتعریف کند و آن را به یک خواست عمومی در دفاع از آرمان های متعالی انقلاب درکنار مردم تبدیل کند.

استاندار مرکزی در بخشی از این پیام آورده است: بسيجيان از جان گدشتگانی هستند كه در هولناكترین لحظات زندگی , بی اعتنا به نام و نان , از مال و منال بریده و از دامنه هراس گذشته و دشت خطر را در نوردید و با مدد خون، بیرق سه رنگ پیروزی را در مرتفع ترین آسمان ایثار به اهتزاز درآوردند.

 وی تصریح کرده است: خرسندیم که جوانان این مرز و بوم با تأسی به رهنمودهای مقام عظمای ولایت در تداوم فرهنگ ایثار و شهادت، تفکر بسیجی را سرلوحه ی کار خویش قرار داده و با تکیه بر ایمان و اعتماد، با ایثار و تلاش خود و تقویت بنیه های مختلف علمی – فرهنگی و هنری در تمامی میدان ها در حفظ و احیای ارزش های انقلاب اسلامی و گسترش روحیه امید و نشاط و انتقال آن به نسل آینده موجبات سربلندی ایران عزیز را فراهم می آورند.      

زمانی قمی خاطر نشان کرده است: اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز و جان برکف و امام شهیدان، ضمن تبریک هفته بسیج به آحاد بسیجیان ، دلاورمردان، ایثارگران، مجاهدان سراسر کشور خصوصاً بسیجیان عزیز استان برای همه این عزیزان نزهت ایام ، پیروزی در تمامی مراحل سازندگی و پیشرفت را از خداوند متعال خواستارم.         


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها