Portal_background_image

بسمه تعالی

امت خداجو و همیشه در صحنه استان مرکزی

سلام علیکم :
در خجسته ایام سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران مردم مسلمان و آزاده ایران اسلامی جلوه ای از حماسه بصیرت راخلق کردند و تجلی ایمان و اراده ملت آگاه و سر افراز بار دیگر در فضای میهن اسلامی طنین انداز شد . مردم غیور و با بصیرت استان مرکزی با حضوری پر شور و خاطره انگیز در مراسم راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن حماسه دیگری از پایمردی و استقامت آفریدند و با تجدید میثاق با آرمانهای والای امام راحل (ره) و شهدای انقلاب اسلامی ، برگ زرین دیگری بر تاریخ سراسر افتخار جمهوری اسلامی ایران افزوده و بیعت مجدد خود را با رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد ظله العالی ) به زیباترین شکل اعلام نمودند .
مردم غیرتمند و ولایت مدار استان مرکزی از زن ومرد ، پیر و جوان ، شهری و روستایی ، روحانیین و نیروهای مسلح از ساعات آغازین راهپیمایی و همزمان با سراسر کشور بار دیگر آرمان خواهی و تداوم حرکت بر مبنای ارزشهای اصیل اسلام ناب محمدی (ص) و وفا داری به رهبر معظم انقلاب را با حضوری حماسه ساز ، به جهانیان اعلام نمودند که زبان و قلم از بیان عظمت آن قاصر است .
اینک به پاس این حماسه آفرینی بر خود لازم می دانیم این حضور پر شور مردم عزیز استان در راهپیمایی یوم ا... 22بهمن را ارج نهاده و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون در جهت تداوم خدمت به امت اسلامی و سر افرازی و سر بلندی میهن اسلامی و اتصال این نهضت به قیام حضرت بقیة ا... الاعظم (عج) را مسئلت می نمائیم .

          علی اکبر شعبانی فرد                                                    قربانعلی دری نجف آبادی
              استاندار مرکزی                                          نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها