Portal_background_image

استاندار مركزي: بسته‌هاي معيشتي استان مركزي از مرز ۱۰۰ هزار فقره عبور كرد

استاندار مرکزی در آیین رزمایش بسیج کارمندان در اراک، گفت: کمک‌های مومنانه مردم در قالب تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی از مرز ۱۰۰ هزار فقره گذشت که این مهم با همکاری آحاد مردم و نیروهای دلسوز سپاه روح‌الله محقق شده است.

سید علی آقازاده افزود: در پی فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر انجام رزمایش کمک مومنانه و مواسات با محوریت دفاتر نماینده ولی فقیه در استان‌ها این مهم در استان مرکزی نیز کلید خورد و تمامی بخش‌ها در دیار آفتاب برای تحقق ۱۰۰ هزار بسته هدفگذاری شده پای کار آمدند.

وی ادامه داد: با مشارکت دستگاه‌های اجرایی و حضور نیروهای سپاه روح الله و بسیج در فرصت کوتاهی اهداف تعیین شده محقق شد و پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه مبارک رمضان دو برابر سهم‌گذاری صورت گرفته عمل شود.

استاندار مرکزی گفت: تمامی شهرستان‌های استان مشارکت خوبی در برگزاری رزمایش مومنانه داشتند و این کار بزرگ که برای اولین بار انجام می شود نتیجه هوشمندی و تدبیر مقام معظم رهبری است که به موقع مطرح و انجام شد.

آقازاده اظهار داشت: به‌دلیل فشار اقتصادی ناشی از کرونا، نیاز است این رزمایش استمرار داشته باشد و رمز موفقیت آن است که بتوان به بهترین کیفیت از خانواده‌های نیازمند آبرومند دستگیری کرد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک نیز گفت: پایگاه‌های بسیج ادارات در استان از ابتدای شیوع کرونا با سازماندهی کارمندان بسیجی اقدامات مطلوبی را در مبارزه با این ویروس انجام دادند.

سرهنگ پاسدار «محمدرضا عسگری» افزود: تشکیل کارگاه‌های تولید ماسک و دستکش بهداشتی،عملیات گندزدایی محلات و ادارات، تهیه اقلام اطلاع رسانی و آموزش کارمندان از جمله اقدامات آن‌ها بوده است.

وی اظهار داشت: با توجه به آسیب دیدن بخشی از افراد در این ایام بسیج کارمندان تهیه بسته های معیشتی را در دستور کار قرار داد که ۱۲۰ دفتر موجود در بسیج کارمندان برای تهیه بسته های معیشتی پای کار آمدند و هرکدام از پایگاه‌های بسیج در ادارات به اندازه توانشان وارد عمل شدند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: پایگاه بسیج کارمندان مستقر در استانداری مرکزی نیز در مرحله اول ۱۱۰ بسته معیشتی را تهیه و در بین خانواده ‌ای آسیب دیده توزیع کرد و در مرحله دوم رزمایش نیز تهیه ۳۰۰ بسته معیشتی را در دستور کار گذاشت.


دسته بندی

کارشناس روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها