Portal_background_image

با حضور وزير صنعت؛ بزرگ ترين كارخانه توليد چراغ هاي اتومبيل كشور در آشتيان افتتاح شد

با حضور نعمت زاده وزیرصنعت، معدن و تجارت و زمانی قمی استاندار مرکزی بزرگ ترین کارخانه تولید چراغ های اتومبیل کشور در شهرستان آشتیان افتتاح شد.

نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: توسعه بخش خصوصی و کمک به تولید کننده داخلی می تواند موجب کاهش بیکاری و رشد صنعت کشور شود.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف این وزارتخانه حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی است و می توان با ارتقاء سطح محصولات تولیدی، زمینه را برای حضور در بازارهای خارجی و رقابت با دیگر تولید کنندگان مهیا کنیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت پتانسیل های موجود در شهرستان آشتیان را برای سرمایه گذاری صنعتی مطلوب دانست و افزود: نزدیکی شهرستان آشتیان به جاده های اصلی کشور فرصت مناسبی برای حضور صنایع مختلف در این شهرستان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است این کارخانه در زمینی به وسعت 20 هزار مترمربع و با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد ریال راه اندازی شده و قطعات مورد نیاز شرکت های خودرو سازی داخلی را تأمین می کند.

  محصولات تولیدی در این شرکت به کشورهای عراق، سوریه و ترکیه  صادر می شود و با راه اندازی این واحد و تولید 8 میلیون قطعه در سال، زمینه اشتغال برای 140 نفر از جوانان آشتیانی فراهم شده است.

طرح توسعه این شرکت به  وزیر صنعت، معدن و تجارت ارائه شده است که با اجرای آن  برای 500 نفر اشتغالزایی خواهد شد.

 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها