Portal_background_image

بزرگترین واحد گوگرد سازی پالایشگاه های کشور با ظرفیت 650 تن تولید در روز با حضور استاندار مرکزی افتتاح شد

عصر امروز طی مراسمی با حضور استاندار مرکزی بزرگترین واحد گوگرد سازی پالایشگاه های کشور با ظرفیت 650 تن در روز و ایستگاه پایش آنلاین پساب خروجی در پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند افتتاح شد.

محمد حسین مقیمی طی نشستی که در حاشیه این مراسم برگزار شد، گفت: در شرایط فعلی کشور صنعت و تولید مهمترین برنامه دولت می باشد و می بایست تلاش نمود تا مسائل و مشکلات پیش روی تولید را مرتفع نمود.

وی با تقدیر از فعالیت های وزارت نفت، افزود: طبق قانون تمامی طرح ها و پروژه های عمرانی و اقتصادی کشور می بایست توجیه زیست محیطی داشته باشند و در صورتی که یک پروژه صنعتی دارای آلایندگی است، می بایست با اجرای طرح های زیست محیطی، آلایندگی را به صفر رساند.

ایشان همچنین با اشاره به برنامه های هفته هوای پاک، افزود: که هوای پاکیزه و سالم برای ما اهمیت دارد و همه باید برای ایجاد آن تلاش نمائیم.

لازم به ذکر است نصب واحد گوگرد سازی اقدام بسیار مهمی در کاهش آلایندگی های محیطی ناشی از فعالیت های پالایشگاه و ارتقاء جایگاه تولید به شمار می رود؛ ضمن اینکه دستگاه پایش زیست محیطی قابلیت های بسیار مهمی از جمله ارسال وضعیت آلایندگی از طریق سیستم gprsو gsmبصورت لحظه به لحظه به پرتال پالایشگاه و اداره کل حفاظت محیط ریست استان را دارد.

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها