Portal_background_image

برگزاری یادواره شهدا موجب ثبات نظام و ترویج فرهنگ شهادت می‌شود.

استاندار مرکزی گفت: برگزاری یادواره شهدا موجب ثبات نظام و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می‌شود.
 

علی‌اکبر شعبانی‌فرد ظهر امروز در چهارمین یادواره شهدای کارمند استان مرکزی، اظهار داشت: ایران اسلامی با تأسی از فرهنگ جهاد و شهادت توانسته است از توطئه‌های دشمنان مصون بماند و به توفیقات بسیاری دست یابد.
وی، استقلال و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران را مرهون خود شهدا و صبر و بردباری خانواده شهدا خواند.
استاندار مرکزی افزود: امروز کسانی که بر طبل جنگ در دنیا می‌کوبند به برکت یاد شهدا با وجود توطئه‌ها و نقشه‌های فراوان نتوانسته‌اند ذره‌ای به انقلاب اسلامی خدشه وارد کنند و به نظام ارزشمند اسلامی لطمه‌ای وارد سازند.
شعبانی‌فرد، ترویج فرهنگ جهاد و شهادت، مقاومت ملت ایثارگر، وجود رهبری و ولایت فقیه را از عوامل پایداری انقلاب اسلامی عنوان کرد و بیان داشت: امروز بیداری اسلامی در منطقه و فرهنگ ایثار که در کشورهای مصر، لبنان و فلسطین جریان دارد از فرهنگ و انقلاب اسلامی ایران درس گرفته است.
وی با بیان اینکه در روزهای آغازین جنگ که برخی از دولتمردان شرایط را سخت می‌دانستند و معتقد بودند باید شکست را پذیرفت، امام خمینی(ره) جواب نه محکمی به استکبار داد، گفت: امام خمینی(ره) با این کار درس پایداری و مقاومت به جوانان داد و با نهادینه کردن فرهنگ ایثار جوانانی شایسته تربیت کرد.
استاندار مرکزی اظهار داشت: جوانانی که در دانشگاه انقلاب تربیت شده بودند در دانشگاه جنگ با پیروی از فرهنگ سرخ شهادت و اطاعت از رهبری در برابر مزدوران و ظالمان ایستادگی کردند.
شعبانی‌فرد با اشاره به مسئله سوریه بیان کرد: امروز سیاست دنیای استکبار برای مقابله با بیداری اسلامی تحت عنوان اسلام و با پول‌های شیوخ مرتجع شکل گرفته و آنان نیروهایی را آموزش می‌دهند و در کشورهای مختلف تروریست تربیت کرده و به سوریه و کشورهای اسلامی برای کشتار مسلمانان اعزام می‌کنند تا اسرائیل غاصب در حاشیه‌ای امن قرار گیرد.
وی ادامه داد: هدف دشمن در خاور میانه راه‌اندازی جنگ در عراق، سقوط دولت‌های عراق و سوریه و ایران و سرکوب حزب‌الله بود.
وی، شهدا را مظهر قدرت و تداوم نظام اسلامی دانست و متذکر شد: فرهنگ جهاد و شهادت موجب شد انقلاب ایران همواره پا برجا بماند و ملت ایران آسیب ناپذیر کند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها