Portal_background_image

برگزاری با شكوه مراسم اربعین سندی شفاف بر پویایی فرهنگ عاشورایی است

معاون سياسي و امنيتي استانداري گفت: برگزاري با شكوه مراسم عزاداري اربعين حسيني سندي محكم و شفاف بر پويايي، بالندگي و اثرگذاري فرهنگ عاشورايي است.

'ابوالقاسم نصرالهی' دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم اربعین حسینی در بیت نماینده ولی فقیه در استان مركزی افزود: همچنین اربعین حسینی با پیام رسانی عزتمند و با صلابت حضرت زینب (س) موجب آگاهی مسلمانان از جنایت های یزیدیان شد.
وی اظهار كرد: اربعین حسینی، تكرار یاد و خاطره حماسه سازان كربلا است كه با توجه به بیداری اسلامی و تزلزل پایه های نظام سرمایه داری باید با شكوه تر از سال های گذشته برگزار شود.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مركزی بیان كرد: مسوولان هیات های مذهبی برای برگزاری مراسم عزاداری این روز تاریخ ساز برنامه ریزی كرده و زمینه حضور جوانان را در برنامه های اربعین بیشتر فراهم كنند.
نصرالهی اضافه كرد: برگزاری مراسم اربعین به دنیا ثابت می كند كه مسلمانان به ویژه شیعیان محبت و انس امام حسین (ع) را در دل و قلب خویش دارند و برای زنده ماندن فرهنگ حسینی در جامعه تلاش می كنند.
وی یادآور شد: انقلاب اسلامی ملت ایران برگرفته از حركت سالار شهیدان و ادامه حیات طیبه آن نیز در گرو حركت در مسیر فرهنگ حسینی است.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها