Portal_background_image

خلاصه اي از اقدامات و پيگيري هاي استاندار در تهران؛ برگزاري نشست هاي متعدد با سرمايه گذاران/ پيگيري مشكلات هپكو

آقازاده استاندار مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری ، پیگیری امور مربوط به سرمایه گذاری در استان و همچنین مشکلات هپکو با برگزاری جلسات متعدد،حضور در نشست ملی گزارش دستگاه ها با موضوع حقوق شهروندی و اولین همایش استانداران در دولت دوازدهم را از جمله برنامه ها و اقدامات روزهای اخیر در تهران عنوان کرد.

آقازاده استاندار مرکزی برگزاری جلسات با تعدادی از سرمایه گذاران بخش های مختلف صنعتی و همچنین فرهنگی و گردشگری را  از مهمترین برنامه های مدیریت ارشد استان در تهران عنوان کرد و گفت: در این راستا با تعدادی از متقاضیان  احداث مجتمع فرهنگی و هنری جهت احداث پردیس سینمایی با دارا بودن شش سالن و همچنین سالن ویژه شهربازی و سایر بخش های هنری و رفاهی مذاکراتی انجام شد.

وی افزود: با مطرح شدن کلیات طرح مقرر شد با  توجه به جمعیت نسبتاً بالای کلان شهر اراک و کمبود فضاهای فرهنگی، تفریحی، رفاهی و هنری در این شهر و همچنین  نیاز شهروندان به نشاط و شادابی و اماکن تفریحی کمیته های تخصصی برای اجرای این طرح ها در استان مرکزی خصوصاً در کلان شهر اراک تشکیل شود.

استاندار مرکزی به برگزاری نشست های متعدد در خصوص پیگیری مشکلات شرکت هپکو اشاره کرد و گفت: در این راستا نشست هایی با حضور  پور حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی و سایر مسئولان  از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت و ... برگزار شد و راهکارهای رفع مشکلات این شرکت مورد بررسی قرار گرفت و در این خصوص تصمیمات لازم اتخاذ شد.

آقازاده  حضور در نشست ملی گزارش دستگاهها با موضوع حقوق شهروندی را از جمله دیگر برنامه ها عنوان کرد و گفت: در این نشست که با حضور  دکتر روحانی برگزار شد، وی تاکید  نمودند که منشور حقوق شهروندی در بخش های مختلف تدوین شده است و تمامی دستگاهها موظف هستند در قالب دستور العمل ها و سرفصل های تعیین شده این منشور اقدام و گزارش نوبه ای خود را به دولت ارائه دهند.

وی به حضور در اولین سمینار استانداران در دولت دوازدهم نیز اشاره کرد و گفت: در این نشست مسائل و مشکلات و پیشنهادات استان ها در حوزه های مختلف ارائه شد.

وی افزود: حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و طرح مباحث اقتصادی و سیاسی کشور یکی از مهمترین برنامه های این سمینار  بود.

استاندار مرکزی ادامه داد: در این سمینار دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور  نیز در خصوص لایحه بودجه سال 97  مطالبی را مطرح کردند و در پایان نقطه نظرات و دیدگاههای استانداران در خصوص بودجه مطرح و تصمیماتی اتخاذ گردید.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها