Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: برگزاري ملاقات مردمي از برنامه هاي اولويت دار دستگاه هاي اجرايي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی که در محل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد، گفت: برگزاری ملاقات مردمی از برنامه های اولویت دار دستگاه های اجرایی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی دیدارهای مردمی برای آگاهی از مشکلات مردم و جامعه را از برنامه های اولویت دار استانداری استان عنوان کرد و گفت: دیدارهای مردمی فرصتی است تا مسئولان با مشکلات جامعه بیشتر و عمیق تر آشنا شوند.

زمانی قمی افزود: مردم صاحبان اصلی انقلاب هستند و نیاز است که مسائل و چالش های مردم با حساسیت دنبال شود و مدیران اجرایی به صورت مستمر در جریان مشکلات و مسائل روز جامعه قرار گیرند.

استاندار مرکزی گفت: نگاه یک مدیر در جمهوری اسلامی باید با بقیه نظام ها متفاوت باشد، ما موظف هستیم به حکم مبانی دینی و اخلاقی در خدمت مردم باشیم .

وی ادامه داد: مدیریت ارشد استان علی رغم  فرصت کم  ملاقاتهای بسیاری را با شهروندان و مراجعین به استانداری  داشته است، در سفر به شهرستانها و بخشها  و با حضور در مساجد و  نماز جمعه بخشی از وقت من مصروف گفتگو با شهروندان می شود و علاقمندم وقت بیشتری را در خدمت شهروندان باشم.

استاندار مرکزی گفت: امروز در قالب برنامه ای تدوین شده با بخشی از مراجعین و شهروندان ملاقات کردیم در این ملاقاتها مدیران مرتبط با مسائل و مشکلات متقاضیان هم  حضور می یابند و مشکلات رسیدگی می شود ، در صورت وجود راه حل برای رفع مشکلات مسئول مربوطه مشخص می شود و وظیفه را واگذار می نمائیم و  دفتر ارزشیابی  استانداری نیز در این زمینه پیگیری های لازم را می نماید.

گفتنی است در این دیدار در خواست هفت نفر از صنعتگران و کشاورزان و نمایندگان مالکان منازل مسکونی و تجاری در مسیر طرح 55 متری شهرستان اراک، مدیر هیات مدیره مدیره شرکت سهامی ساتراپ متقاضی راه اندازی کارخانه تولیدی انواع سنگ های ساختمانی و تزئینی استان مرکزی، نماینده شرکت تعاونی سامان پیام خمین متقاضی دریافت تسهیلات بانکی برای توسعه مرغداری، مالکان طرح مجتمع خدماتی رفاهی آفتاب محور اراک- ازنا برای تکمیل طرح (راه اندازی جایگاه سوخت، احداث پارکینگ و توسعه رستوران)، متقاضی افتتاح واحد تولیدی آلومینیوم در شهرک صنعتی خیر آباد برای دریافت زمین از شرکت های صنعتی با حضور استاندار مرکزی مورد بررسی قرار گرفت و دستورات لازم در گره گشایی از مشکلات و موانع عنوان شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها