Portal_background_image

استاندار: برگزاري ملاقات مردمي از اولويت هاي دستگاه هاي اجرائي است/ اختلافات دستگاه هاي دولتي بايد در داخل دولت حل شود

آقازاده استاندار مرکزی در نشست ملاقات مردمی که در محل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امورحقوقی استانداری برگزار شد، گفت: برگزاری منظم ملاقات های مردمی از وظایف و برنامه های اولویت دار دستگاه های اجرائی است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: رسیدگی به مشکلات  مردم و  برگزاری ملاقات مردمی در راستای تکریم ارباب رجوع از وظایف مهم مدیران دستگاه های اجرائی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود:  حل برخی از مشکلات شهروندان به دلیل ابهامات قانونی و عدم شفافیت و قاطعیت دستگاه  مربوطه با موانعی روبرو می شود که طرح آن در ملاقات های مردمی که  با حضور مدیران دستگاه های ذی ربط برگزار می شود،  به رفع این ابهامات و حل مشکلات کمک می کند.

استاندار مرکزی  گفت:  برگزاری ملاقات های مردمی باعث کاهش هزینه ها و همچنین کاهش تعداد پرونده ها در دستگاه قضایی می شود و رسیدگی به حل مشکلات شهروندان را تسریع می کند.

آقازاده بیان کرد: اختلافات و دعاوی حوزه دولتی  می بایست با رایزنی و پیگیری موثر در داخل مجموعه دولت رسیدگی و حل و فصل شود و از ارجاع آن ها به دستگاهای قضایی خودداری گردد.

آقازاده افزود: تاکنون کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته و بیش از 60 درصد اختلافات حل شده که این امر در کاهش هزینه ها نیز  نقش موثری دارد.

گفتنی است در این نشست به حدود 12 پرونده رسیدگی و دستور لازم برای پیگیری صادر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها