Portal_background_image

استاندار: برگزاري كنگره شهداي استان مركزي رويداد مهم سال جاري اين استان است

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار رئیس قوه قضائیه با خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و اقشار مختلف مردم استان مرکزی در سالن پیامبر اعظم (ص) استانداری، گفت: برگزاری کنگره ملی نقش امام (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی رویداد مهم استان در سال جاری است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: حضور مقامات عالی قضایی به صورت جمعی در این استان ارزشمند است و امید می رود که این سفر منشأ برکات برای اقشار مختلف مردم، واحدهای صنعتی، کشاورزی و دستگاه‌های اجرایی باشد.

 آقازاده افزود: استان مرکزی از کانون های مهم تولید صنعتی و کشاورزی است که بررسی مسایل آن به لحاظ اثربخشی ملی اهمیت بالایی دارد و انتظار است که در نخستین سفر رئیس قوه قضائیه به استان در راستای هم افزایی دستگاه‌های اجرایی و قضایی، بخش های مختلف از تصمیم های موثر بهره مند شوند.

وی اظهار داشت: کنگره نقش امام راحل در راهبری جنگ تحمیلی و ۶ هزار و ۲۰۰ شهید این استان در نیمه دوم امسال برگزار می‌شود که این اقدام گام مهمی در راستای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، جانباران، ایثارگران و خانواده‌های آنها خواهد بود.

استاندار مرکزی عنوان کرد: استان مرکزی زادگاه امام راحل (ره) است و امیدمی رود که در این کنگره شهدا و نقش امام خمینی (ره) توأم با تأثیر مثبت در مردم، مسئولان و خدمتگذاران باشد و مردم ما بیش از پیش قدردان بازماندگان شهدا باشند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها