Portal_background_image

آيت الله رئيسي: بررسي مشكلات و تقويت همگرايي بين بخشي محوريت برنامه سفر به استان مركزي است

رئیس قوه قضاییه در بد ورود به استان مرکزی در جمع خبرنگاران، گفت: بررسی مشکلات و تقویت همگرایی بین بخشی محوریت برنامه سفر اینجانب و مقامات عالی قضایی کشور به استان مرکزی است.

 آیت الله سید «ابراهیم رئیسی»  افزود: مسائل استان مرکزی توسط مقامات قضائی در شهرستان‌های مختلف بررسی شده و در جریان این سفر برای آنها تصمیم سازی می‌شود.

وی با تبریک دهه کرامت اظهار داشت: استان مرکزی یکی از قطب‌های مهم صنعتی و خاستگاه مشاهیر و نخبگان است و حوزه قضائی کشور در این سفر می کوشد که مسائل و راهبردهای توسعه‌ای را با توجه به ظرفیت‌های همه بخش‌ها تسهیل و تسریع کند.

رئیس قوه قضائیه گفت: شرکت در شورا ی اداری استان، نشست اقتصاد مقاومتی برگزاری ترسیم برنامه‌های قضائی استان بر مبنای نیازهای استانی، برگزاری شورای قضائی، تسهیل و پیگیری مسائل زیست محیطی و دیدار با اقشار مختلف مردم از جمله اهداف این سفر است.

آیت الله رئیسی افزود: ظرفیت نماینده ولی فقیه و حلقه مدیریت اجرایی در استان شهید پرور استان مرکزی و زادگاه امام راحل بالا است و قوه قضائیه می کوشد با تقویت همگرایی بین بخشی از این ظرفیت‌ها در راستای حل مشکلات بهره بیشتری ببرد.

رئیس قوه قضائیه در بدو ورود به فرودگاه اراک مورد استقبال استاندار و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و دیگر مسئولان مرکزی قرار گرفت.

جمعی از مسئولان عالی قضائی برای بررسی مسائل و مشکلات قضائی و حقوقی شهرستان‌های استان مرکزی و دیدار با قضات و کارکنان دستگاه قضائی رئیس قوه قضائیه را در این سفر یک روزه همراهی می‌کنند.

حضور در گلزار شهدای شهر اراک، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم، علما، روحانیان و استادان دانشگاه‌ها و نخبگان، شرکت در شورای اداری و نشست اقتصادی مقاومتی، دیدار با فعالان اقتصادی و حضور در شورای قضائی استان مرکزی از مهمترین برنامه‌های سفر یک روزه رئیس قوه قضائیه در استان مرکزی است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها