Portal_background_image

در ديدار استاندار با معاون رييس جمهور، وزيربهداشت و سرمايه گذار خارجي انجام شد: بررسي مسائل و مشكلات حوزه بهداشت و گردشگري استان/ رايزني با شركت چاينا انرژي براي سرمايه گذاري در استان

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مدیران شرکت چاینا انرژی پیرامون مشکلات حوزه بهداشت و درمان، گردشگری و میراث فرهنگی و سرمایه گذاری شرکت چاینا انرژی در پروژه های استان گفتگو کرد.

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مسائل و  مشکلات حوزه بهداشت و درمان استان را تبیین  نمود و درخصوص ارتقای شاخص های درمانی و اتمام پروژه های نیمه تمام استان گفتگو کرد.

استاندار مرکزی  با مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز دیدار کرد و درخصوص توسعه صنعت گردشگری  خصوصاً گردشگری سلامت٬ توسعه زیرساختهای استان در حوزه توریسم و توجه بیشتر به مفاخر و میراث فرهنگی استان گفتگو نمود.

دیدار با  مدیران شرکت چاینا انرژی از دیگر برنامه های استاندار مرکزی در تهران بود که درخصوص سرمایه گذاری خارجی  این شرکت در پروژه های استان  بحث و گفتگو شد .


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها