Portal_background_image

معاون هماهنگي امور اقتصادي استانداري مركزي: بررسي راهكارهاي كاهش عواقب منفي كرونا بر اقتصاد استان مركزي

معاون هماهنگي امور اقتصادي استاندار مرکزی بر ضرورت در نظر گرفتن راهکار مناسب به منظور کاهش بخشی از عواقب کرونا بر بخش‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت: این راهکارها در دست بررسی است.

سعید فرخی در خصوص بررسی تاثیرات ناشی از ویروس کرونا بر کسب و کارها و فعالیت های اقتصادی در استان مرکزی اظهار کرد: بیماری کووید 19 قطعا تاثیراتی در فعالیت و در رابطه با فعالین اقتصادی خواهد داشت که اقداماتی توسط دولت انجام و بخشنامه‌هایی در خصوص جلوگیری از اثرات

سعید فرخی در خصوص بررسی تاثیرات ناشی از ویروس کرونا بر کسب و کارها و فعالیت های اقتصادی در استان مرکزی به ایسنا، گفت: بیماری کووید 19 قطعا تاثیراتی در فعالیت های تولیدکنندگان و در رابطه با فعالین اقتصادی خواهد داشت که اقداماتی توسط دولت برای حمایت از آنان انجام و بخشنامه‌هایی در خصوص جلوگیری از اثرات منفی این ویروس داده شده است.

وی افزود: در این راستا، امروز با تعدادی از دستگاه‌های متولی امور اقتصادی جلسه‌ای برگزار شد و دستورات و مصوبات دولت بررسی شد که البته این جلسه تداوم خواهد داشت.

معاون اقتصادی استاندار مرکزی تصریح کرد: با توجه به وضعیت حاد استان و شرایط کشور پیشنهاداتی در حوزه‌های بانکی، مالیاتی، تولید، صنعت و معدن و کشاورزی به نظر می رسد که باید مکمل دستورات و مصوبات دولت باشد که این پیشنهادات مطرح و بررسی شد.

فرخی بیان کرد: امیدواریم در نهایت بتوانیم حسب تاکید استاندار مرکزی یک بسته پیشنهادی را به منظور کاهش بخشی از عواقب منفی کرونا بر اقتصاد و فعالان اقتصادی استان ارائه دهیم.سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها