Portal_background_image

خلاصه اي از پيگيري هاي استاندار مركزي در تهران ؛ بررسي توسعه صنعتي، پيگيري مشكلات معادن و حوزه بهزيستي استان

آقازاده استاندار مرکزی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری بررسی توسعه صنعتی استان، پیگیری مشکلات معادن و حوزه بهزیستی استان و حضور در همایش استانداران سراسر کشور را از جمله برنامه ها و اقدامات روزهای اخیر در تهران عنوان کرد.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به  بررسي توسعه صنعتي استان مرکزی در كميسيون زيربنايي دولت، اظهار کرد: در جلسه كميسيون زيربنايي دولت  که به رياست وزير راه و شهرسازي و  با حضور مدیریت ارشد استان ، معاون هماهنگی امور عمراني استاندار و مسئولين مربوطه در تهران برگزار شد،  موضوع توسعه صنعتي استان مرکزی مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در ديدار با سرقيني معاون امور معادن و صنايع معدني وزير صمت نیز مشكلات معادن استان مركزي بررسي و در خصوص وضعيت توسعه معادن استان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود: اين نشست با حضور معاون هماهنگي امور عمراني استاندار مركزي و رئيس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان برگزار شد.

آقازاده ابراز کرد: دیدار با قبادي دانا معاون وزير و رئيس سازمان بهزيستي كشور نیز از دیگر برنامه های  روزهای اخیر در تهران بود که پيرامون مسائل و مشكلات استان در اين حوزه گفتگو شد.

 استاندار مرکزی با اشاره به برگزاری همایش استانداران سراسر کشور با حضور وزیر کشور ، گفت: با توجه به شروع ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در این نشست ضمن مرور روند برگزاری انتخابات، استانداران گزارشی از  آمادگی استانها در راستای برگزاری انتخابات  ارائه نمودند.

وی افزود: در این نشست استانداران در رابطه با حوادث اخیر نیز از استان های ماموریت خود گزارشهایی را ارائه کردند و مقرر شد استانداران در فرصت مناسب همه موارد را جمع بندی کرده و به وزارت کشور ارایه کنند تا وزارت کشور بتواند به نسبت اقدامات انجام شده و شرایطی که در هراستان بوده، تصمیمات لازم بعدی را اتخاذ کند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها