Portal_background_image

برای ایجاد اشتغال می بایست سرمایه گذاری بخش خصوصی را تقویت کرد

شب گذشته استاندار به همراه جمعی از مدیران ارشد استانی با حضور در شهرک علی بن ابیطالب(ع) به عنوان یکی از مناطق حاشیه ای شهر اراک با مردم این منطقه دیدار و گفتگو نمود.

محمدحسین مقیمی در این دیدار که در محل مسجد حضرت علی بن ابیطالب(ع) برگزار شد،گفت:استخدام در دستگاههای دولتی بسیار ناچیز است و می بایست شرایط لازم را برای بخش خصوصی ایجاد کنیم تا با سرمایه گذاری در شهر و استان برای مردم اشتغال ایجاد کنند.

وی ضمن اشاره به صنعتی بودن استان و بالابودن میزان بیکاری،افزود:با سرمایه گذاری بیشتر و تشویق سرمایه گذاران به حضور در استان باید اشتغال را توسعه داد و در این راستا دولت سعی خواهد کرد به واحدهای صنعتی کمک کند.

مقیمی با تأکید بر حمایت از تولید،افزود:باید در شهرها و روستاها به تولید اهمیت دهیم تا جوانان با یافتن شغل کمتر دچار آسیب شوند.

یادآور می گردد در این دیدار تعدادی از اهالی به نمایندگی مسائل و مشکلات منطقه از جمله سند زمینهای منطقه،مشکل آب آشامیدنی،نابسامانی خطوط اتوبوس شهری ، کمبود سالن ورزشی و ... را مطرح و استاندار نیز دستور داد با حضور نمایندگان این منطقه و همکاری دستگاههای اجرایی مربوطه این مشکلات پیگیری شوند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها