Portal_background_image

استاندار در آيين افتتاح كارخانه آرد محلات: بخش خصوصي محرك توليد و ايجاد اشتغال است

آقازاده استاندار مرکزی درآیین آ افتتاح کارخانه آرد رفیعیان در شهرستان محلات، گفت: بخش خصوصی محرک تولید، ایجاد اشتغال مولد و عامل تحقق اقتصاد مقاومتی است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: تعامل سازنده بین بخش خصوصی و دولتی سبب رشد اقتصادی می شود و بر همین اساس زمینه لازم برای سرمایه گذاری بخش خصوصی در استان فراهم است چرا که این سرمایه گذاری در رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال مولد مؤثر است.

وی ادامه داد: با وجود همه تنگناها و تحریم ها بخش خصوصی تهدیدها را تبدیل به فرصت می کند.

استاندار مرکزی در خصوص کارخانه آرد محلات نیز افزود: این واحد تولیدی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در کمترین زمان احداث و مرحله نخست آن به بهره برداری رسید.

آقازاده بیان کرد: در حال حاضر مرحله نخست این کارخانه به طور آزمایشی فعال شده و با تایید و استاندارد سازی سهمیه دولتی به آن تزریق می شود.

وی ادامه داد: اگر چه این واحد دولتی در فاز اول 30 شغل مستقیم و به همین میزان اشتغال غیر مستقیم فراهم کرده اما ظرفیت اشتغالزایی تا مرز 80 نفر را دارد.

استاندار مرکزی تاکید کرد: این واحد تولیدی در راستای اقتصاد مقاومتی و تولید کالای ایرانی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شرایط سخت راه اندازی شده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین گفت: در شرایط کنونی و تحریم دشمن راه اندازی این گونه واحدهای تولیدی نشان دهنده همدلی و اتحاد مردم است که در سایه این اتحاد چرخ اقتصادی کشور می چرخد.

حجت الاسلام والمسلمین سلیمی افزود: تحریم ها نشان داد مردم برخلاف همه سختی ها و مشکلات دوران تحریم از کمک به رونق اقتصادی کشور شانه خالی نمی کنند.

وی ادامه داد: هدف تحریم ها از ابتدا ایجاد جنگ روانی در کشور بود اما دشمن بداند، مولفه های اقتدار جمهوری اسلامی ایران روزافزون شده است به طوری که امروز در منطقه حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در خانه ملت افزود: آنگونه که دشمنان تصور می کنند که می توانند با تحریم ایران را به بن بست برسانند، تصوری اشتباه است و چنین چیزی امکان ندارد.

گفتنی است استاندارمرکزی به همراه نماینده مردم محلات ودلیجان ونماینده اراک درمجلس شورای اسلامی و فرماندارشهرستان محلات از جاده  شانق-عیسی آباد بازدید کرد و مقرر شد آسفالیت 3 کیلومتر باقیمانده  این مسیر تکمیل شود.

یادآور می کردد آقازاده در بدو ورود به شهرستان محلات در گلزار شهدای این شهر حضور یافت و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها