Portal_background_image

استاندار: بخش خصوصي در كنار دولت ترميم گر اقتصاد است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان شازند، گفت: ظرفیت بخش خصوصی به عنوان حوزه فعال اقتصادی در کنار دولت می تواند ترمیم گر اقتصاد و سامان بخش مشکلات باشد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: سرمایه گذاری بخش خصوصی پایدار است و می طلبد که این ظرفیت عظیم و موثر بیش از پیش با حوزه امکانات دولتی پیوند بخورد و احیاگر اقتصاد شود.

وی بیان کرد: زیرساخت های کشور را با سرمایه گذاری بخش خصوصی می توان در برابر ناملایمات اقتصادی محکم کرد.

وی در ادامه گفت: در سومین روز از هفته دولت 80 طرح عمرانی با 240 میلیارد ریال سرمایه گذاری و 200 فرصت شغلی در شازند به بهره برداری رسید که این هدیه دولتمردان به مردم است.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنانش ادامه داد: تعامل با مردم، روحانیت، امامان جمعه، شورای های اسلامی، نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی در شرایط کنونی رمز موفقیت است و همه باید بر وحدت گرایی تمرکز کنند.

مقام عالی دولت در استان مرکزی با اشاره به اقلیم مناسب شهرستان شازند به عنوان محور گردشگری اظهار داشت : آمار بیکاری در این شهرستان بالا و نگران کننده است و با توجه به منابع محدود دولت می طلبد در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی تدابیر ویژه ای صورت گیرد .

آقازاده وجود احزاب در کشور را به عنوان یک اهرم موثر در انجام فعالیت های اجتماعی عنوان کرد و افزود : مسئولان نباید در انجام مسئولیت خود حزبی رفتار کنند و تمام مردم را باید با یک دید مورد توجه قرار دهند .

وی ادامه داد: باید الفبای مردم سالاری و دموکراسی را بیاموزیم و با پیروی از منویات رهبری از کیان کشور دفاع کنیم و با وحدت ملی مقابل توطئه های ملی ایستادگی کنیم .

استاندارمرکزی افزود: شهرستان شازند دارای فرهنگی غنی، مردم بسیار میهمان نواز و متدین می باشد که می طلبد فرماندار جدید در تمامی امور با مردم ، خانواده شهدا ، روحانیت ، نماینده منتخب مردم مشورت داشته باشد .

فرماندار جدید شازند نیز با تبریک دهه ولایت و هفته دولت، گفت: سند چشم انداز توسعه ، برنامه ششم توسعه و انجام برنامه ها و پروژه های مختلف در تمامی حوزه ها از جمله اقداماتی است که در اولویت کاری در این شهرستان قرار دارد .

مصطفی عرب بر تعامل با تمام مردم و روحانیت و خانواده معظم شهدا و گروهها و اصحاب رسانه تاکید کرد و افزود: باید شایسته سالاری و اعتدال را در امور ایجاد کرد و با اتحاد وانسجام از این شرایط سخت عبور کنیم چرا که دشمنان به دنبال یاس و ناامیدی در جامعه هستند .

گفتنی است در پایان این مراسم مصطفی عرب به عنوان فرماندار جدید شهرستان شازند معرفی و از زحمات غلامعباس میرزایی تقدیر شد .


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها