Portal_background_image

با حضور وزیر کشور و استاندار مرکزی : مراسم صبحگاه مشترک و افتتاحیه ستاد فرماندهی انتظامی ناجا برگزار شد

طی مراسمی با حضور وزیر کشور ، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ، استاندار مرکزی و فرمانده نیروی انتظامی استان مراسم صبحگاه مشترک و افتتاحیه ستاد فرماندهی ناجا در استان مرکزی برگزار شد .

در این مراسم مصطفی محمد نجار وزیر کشور ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان مرکزی گفت : خدا را شاکریم که امروز دارای نیروهای مسلحی هستیم که دارای خصوصیات ارزشمندی هستند
وی مکتبی بودن نیروهای مسلح را اولین خصوصیت آن برشمرد و تصریح کرد : امروز در نیروهای مسلح فرهنگ عاشورایی و کربلایی حکم فرما ست و این مهم باعث دوام ، بقاء و پیشرفت نیروهای مسلح شده است
مصطفی محمد نجار با بیان اینکه مردمی بودن دومین خصوصیت نیروهای مسلح است خاطر نشان کرد : نیروهای مسلح برخاسته از متن مردم و نیروی انتظامی مورد اعتماد مردم است و این موضوع از اهمیت بالایی برخورار است چرا که هر فعالیت عمرانی که بخواهد صورت گیرد می بایست در سایه امنیت انجام شود .
وزیر کشور بومی بودن را سومین خصوصیت نیروهای مسلح دانست و اظهار کرد : امروز نیروهای مسلح مبتنی بر ارزشها و توانمندیهای خودی هستند و تمام تجهیزات به دست نیروهای بومی ساخته شده و حتی به کشورهای اطراف نیز صادر می شود
وی ادامه داد این مسئله که نیروهای مسلح مجهز به علم روز هستند از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که طی سی سال گذشته تمام نقشه های دشمنان را نقش بر آب کردند .
مصطفی محمد نجار در پایان ضمن مثبت ارزیابی کردن پیشرفت های صورت گرفته در استان مرکزی از استاندار مرکزی و شهردار اراک تشکر ویژه کرد .
همچنین در این مراسم فرمانده انتظامی استان مرکزی ضمن اشاره به توقف 5 ساله احداث ساختمان ستاد فرماندهی ناجا گفت : به لطف خدا و با حمایت های استاندار مرکزی و شهردار محترم با صرف هزینه 8 میلیارد تومان این ساختمان در فضای 10 هکتار و با زیر بنای 10 هزار متر مربع به بهر برداری رسید .

 .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها