Portal_background_image

با حضور وزیر کشور؛ مراسم تقدیر از استاندار پیشین و معرفی استاندار جدید استان مرکزی برگزار گرديد.

مراسم تقدیر از استاندار پیشین و معرفی استاندار جدید استان مرکزی روز شنبه با حضور دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و هیئت همراه، مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی استان مرکزی برگزار شد.

در این مراسم از زحمات بی شائبه علی اکبر شعبانی فرد استاندار پیشین استان مرکزی در مدت 5 سال و 5 ماه مسئولیت وی در این استان تقدیر شد و محمد حسین مقیمی به عنوان استاندار جدید استان مرکزی معرفی گردید.
محمد حسین مقیمی پس از کسب رای در هیات دولت طبق حکم دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در این مراسم به طور رسمی به عنوان استاندار مرکزی کار خود را آغاز کرد.
وزیر کشور در این مراسم گفت: با روی کار آمدن دولت های مختلف امر جابجایی خصوصاً در حیطه مدیران ارشد و مدیران سیاسی کشوری و استانی یک امر تعریف شده و جا افتاده است و در این خصوص جابجا شدن آنها بدلیل ضعف و ناتوانی نیست.
دکتر رحمانی فضلی افزود: مردم رای خود را به گفتمان ها، رویکردها، نگاهها و برنامه های یک دولت می دهند و در همین رابطه نیز انتظار دارند متناسب با رای آنها تغییراتی نیز اعمال شود و افراد با رویکردهای جدید انتخاب شوند که در این خصوص افراد تاثیر گذار باید شناسایی شده و از آنها به بهترین نحو استفاده شود.
استاندار جدید استان مرکزی نیز در این مراسم از حضور وزیر کشور، استاندار پیشین و همچنین مدیران کل و مسئولین دستگاههای اجرایی استان مرکزی تشکر و قدردانی کرد.


 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها