Portal_background_image

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی پارک بانوان ساوه مورد بهره برداری قرار گرفت

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در پنجمین روز از هفته دولت  پارک بانوان ساوه  در زمینی به مساحت هفت هکتار و با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

شکرالله حسن بیگی در مراسم افتتاح این پارک گفت: با توجه به این که زنان حدود 50 درصد جمعیت هر شهر را تشکیل می دهند، احداث پارک بانوان و محیطی دور از تنش های اجتماعی برای فعالیت های ورزشی آنان ضروری است.

وی افزود: جامعه پویا و سالم در گروی توجه به سلامت زنان آن جامعه است و باید با ایجاد اماکن و فضاهای شاد و تفریحی زمینه لازم برای سلامت زنان را فراهم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: هم اکنون بیشتر فضاهای تفریحی، ورزشی و فرهنگی موجود در سطح شهرهای استان مرکزی مردانه است و کمتر بانویی می تواند آزادانه از این فضاها استفاده کند.

وی گفت: توجه به نقش ورزش در سلامت جامعه به ویژه مادران جامعه که رسالت تربیت نسل بعدی را عهده دارند یک اصل ضروری است و باید در اولویت کاری مسوولان قرار بگیرد.

به گفته وی، احداث پارک بانوان در سالهای پیش در شش شهر استان مرکزی در کارگروه شورای عمومی این استان مصوب شد، اما تاکنون این طرح فقط در شهر ساوه اجرا شده است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها