Portal_background_image

با حضور معاون سياسي وزير كشور و استاندار مركزي مسائل و مشكلات استان بررسي شد

با حضور مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور و زمانی قمی استاندار مرکزی مسائل و مشکلات استان مورد بررسی قرار گرفت.

مقیمی معاون سیاسی وزیر کشور در نشست اعضای هیات امنای استانی دانشگاه های استان با هیأت ریسه دانشگاه صنعتی اراک ، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی اراک توانسته در زمینه های مختلف به ویژه ایفای نقش توسعه دهنده ارتباطات صنعتی و بین المللی در استان اقدامات موثری را به انجام برساند.

معاون سیاسی وزیر کشور و عضو هیأت امنای استانی دانشگاه ها با اشاره به نقش مهم دانشگاه صنعتی در تعاملات منطقه ای و فرامنطقه ای خواستار نقش آفرینی بیشتر آن با توجه به ظرفیتهای موجود در استان شد.

گفتنی است در این نشست که در تالار نشست های قائم مقام فراهانی دانشگاه صنعتی اراک به میزبانی هیأت رئیسه دانشگاه صنعتی اراک برگزار شد ، رئیس دانشگاه صنعتی اراک  ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این دانشگاه ، سیاست توسعه ای دانشگاه صنعتی اراک را منطبق بر نیاز منطقه ای و هم راستا با اسناد توسعه ای استان برشمرد.

استاندار مرکزی، معاون سیاسی وزیر کشور و هیات همراه از بخشهای مختلف دانشگاه صنعتی اراک بازدید کردند.

در ادامه  نشست ویژه ای با هدف ارائه گزارش های مسئولان اجرایی استان از اقدامات انجام شده و بررسی مشکلات فراروی آنان برای اجرای طرح های شهرستان خمین، زادگاه بزرگترین مصلح جهان با هدف محرومیت زدایی از چهره این خطه، با حضور معاون سیاسی وزیر کشور  و استاندار مرکزی در محل استانداری برگزار شد.

در این نشست استاندار مرکزی دستورهای مقتضی برای تسریع در روند اجرای طرح های شهرستان خمین را صادر کرد.

گفتنی است بهره داری طرح انتقال 182 لیتر در ثانیه ای آب آشامیدنی شهرستان خمین از سد کوچری در 15 مردادماه، بهره برداری کامل از بزرگراه 61 کیلومتری خمین - اراک در هفته دولت امسال ، آغاز عملیات اجرایی پست 400 کیلوواتی خمین همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی و آغاز عملیات اجرایی خط 24 اینچی انتقال گاز به خمین از جمله مهمترین مصوبات این نشست ویژه بود.

یادآور می گردد  دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک و همچنین حضور در جلسه هیات امنای دانشگاه اراک  و بازدید از بیت قدیمی امام راحل در خمین ،از دیگر برنامه های سفر یک روزه معاون سیاسی وزیر کشور به استان مرکزی بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها