Portal_background_image

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی جلسه هماهنگی برگزاری دومین جشنواره قرآنی در شهرستان های خمین، محلات و دلیجان برگزار شد

با حضور حسن صفری صبح امروز جلسه هماهنگی برگزاری دومین جشنواره قرآنی گل های محمدی(ص) و گلهای فاطمی(س) در شهرستان های خمین، محلات و دلیجان در محل استانداری برگزار شد.

صفری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره قرآنی گلهای محمدی(ص) و گلهای فاطمی (س) ، اظهار کرد: برگزاری این جشنواره نقش موثری در رشد و هدایت نسل جوان به سمت انس با قرآن و ارتقاء سطح معلومات قرآنی و آشنایی با آیات و مفاهیم نورانی قرآن کریم دارد.

وی با بیان اینکه باید به تفسیر قرآن بیشتر روی بیاوریم و قرآن به متن زندگی بیاید، تصریح  کرد: ترویج نورانیت در جامعه تنها با قرائت آیات قرآن میسر نمی شود بلکه مهمتر از قرائت آیات الهی عمل به آموزه های قرآن کریم است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خاطر نشان کرد: برگزاری جشنواره ها و مسابقات قرآنی باعث می شود تا نوای نورانی و روح بخش قرآن کریم در جامعه طنین انداز و بعد معنویت در جامعه تقویت شود.

گفتنی است در ابتدای این جلسه مسئول دارالقرآن کریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان گزارشی درخصوص اهداف و برنامه های جشنواره ادائه دادند.

شایان ذکر است این جشنواره  با رویکرد آموزش ، مسابقه و همایش در بین کودکان 6 تا 12 سال و نوجوانان 12 تا 17 و در پنج مقطع  تحصیلی پیش دبستانی ، اول،دوم و سوم ابتدایی –چهارم ، پنجم و ششم ابتدایی- متوسطه اول و متوسطه دوم برگزار می گردد.

ثبت نام در این جشنواره از 15 فروردین تا 15 خرداد، آموزش افراد از اول تیر تا 15 مرداد ، برگزاری مسابقات شهرستانها از 15 مرداد تا 31 مرداد و از اول تا 15 شهریور رقابت منطقه ای برترین های سه شهرستان برگزار می شود.
 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها