Portal_background_image

با حضور معاونين و مشاورين استانداري مراسم توديع و معارفه مديرعامل شركت ايرالكو برگزار شد

با حضور معاونين و مشاورين استانداري مراسم توديع و معارفه مديرعامل شركت ايرالكو در محل اين شركت  برگزار شد.

 بر اساس مصوبات نخستین نشست هیات مدیره جدید شرکت آلومینیم ایران، مجيد پور عطار پورعطار به عنوان مدیرعامل شرکت ایرالکو برگزیده شد و در روز سه شنبه 11 شهريور طي مراسمي با حضور معاونين و مشاورين استانداري، فرماندار اراك و جمعي از مديران دستگاههاي اجرايي و شركتهاي صنعتي معرفي گرديد. 

مدیرعامل جدید ایرالکو دانش آموخته دانشکده فنی دانشگاه تهران و نایب رییس انجمن مهندسین مواد و متالورژی ایران است که از آغاز تشکیل ایمیدرو به مدت ١٣ سال مدیر آلومینیوم و فلزات غیرآهنی و نیز مجری طرح های توسعه آلومینیوم و نیروگاهی کشور بوده و در کارنامه خود عضویت هیات مدیره شرکت های آلومینیوم در داخل و خارج ایران و همچنین تدریس در دانشگاه را دارد.

معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید ایرالکو گفت: باید تلاش مدیرعامل جدید در راستای توسعه همراه با حفظ محیط زیست باشد همچنین خروج آندسازی از محدوده شهر به عنوان یکی از اولویت های ایرالکو امری ضروری است.

صفری افزود: با شرایط ایجاد شده ناشی از توافقات هسته ای در سطح کشور، باید توسعه پایدار صنایع در دستور کار قرار گیرد.

مشاور امور صنعتی استانداری مرکزی، نیز اظهار کرد: شرکت آلومینیوم ایران طی چند سال گذشته به توسعه واقعی دست نیافته است که تلاش برای توسعه این مجموعه نباید مغایرتی با حفظ محیط زیست داشته باشد.

وي تأكيد كرد: استان مرکزی باید به استان اول صنعتی کشور تبدیل شود که این مهم با تلاش های تیم اقتصادی و صنعتی استانداری درحال پیگیری است.

مدیر عامل جدید ایرالکو نیز در این مراسم گفت: برای اداره و توسعه ایرالکو یک برنامه واحد و جامع داریم. اولین هدف مدیریت جلب رضایت ذی نفعان شامل سهامداران، جامعه، دولت و همکاران است. حفظ سطح کمی تولید و ارتقاء سطح کیفی تولیدات از دیگر اولویت های کاری مدیریت است. توسعه و حفظ محیط زیست باید تواما باهم پیگیری شود، اولین اقدام در جهت پایش محیط زیست، خروج آندسازی از فضای شهری خواهد بود.

مجیدپور عطار افزود: ایرالکو هیچ گونه اختلافی با سازمان محیط زیست نخواهد داشت.

وی ادامه داد: سازمان محیط زیست را به عنوان ناظر بر عملکرد زیست محیطی ایرالکو قبول داریم، در هر مرحله از اقدامات ایرالکو که پارامترهای زیست محیطی با خطر مواجه شوند باید سازمان به ما هشدار دهد و ما برای اصلاح آن اقدام می کنیم و در مواقعی که نتوانیم رضایت سازمان محیط زیست را جلب کنیم آن خط تولید را از مدار خارج می کنیم.

پورعطار اشاره کرد: در حوزه بازرگانی به دنبال کاهش قیمت تمام شده هستیم. همچنین شفافیت در فعالیت ها و قراردادهای ایرالکو از مهم ترین برنامه های ما خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ایرالکو خاطر نشان ساخت: شرکت آلومینیوم ایران در حمایت از ورزش بطور جدی وارد عمل خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها