Portal_background_image

با حضور معاونين استاندار؛ دو نمايشگاه چاپ و تبليغات و بيمه و بانك بطورهمزمان گشايش يافت

با حضور معاونین استاندار نخستین نمایشگاه تخصصی بانک، بورس، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری و سومین نمایشگاه چاپ، تبلیغات و بسته بندی در محل نمایشگاه بین المللی استان غرب ایران در اراک گشایش یافت.

این نمایشگاه  با حضور فعالان عرصه اقتصادی، بانکداری و کارآفرینان صنعت چاپ و بسته بندی در فضایی به وسعت 8000 متر مربع دایر شده است.

در این نمایشگاه که تا 21 آبان ماه جاری جریان دارد، شعب بانک های مختلف، نمایندگان و دفاتر بیمه ای، شرکت های مرتبط با بورس و سرمایه گذاری استان مرکزی آخرین دستاوردهای خود را به معرض نمایش گذاشته اند.

در این نمایشگاه بیش از 60 شرکت کننده در قالب 140 غرفه نمایشگاهی از سراسر کشور حضور دارند.

فعالیت این شرکت ها در ارتباط با چاپ اداری و دیجیتال، سی ان سی، لیزر و پرینترهای سه بعدی، دستگاه های چاپ بنر، شرکت های مرتبط با بسته بندی مواد غذایی و جعبه سازی، کانون های تبلیغاتی است.

این نمایشگاه با هدف ایجاد فرصتی مناسب برای نمایش آخرین دستاوردها و فن آوری های نوین این عرصه ها و خدمات مربوطه و فراهم کردن زمینه لازم برای مبادلات علمی، تخصصی و اقتصادی برپا شده است.

سومین نمایشگاه تخصصی چاپ، بسته بندی، تبلیغات و بازاریابی و نخستین نمایشگاه تخصصی بانک، بیمه، بورس و فرصت های سرمایه گذاری استان مرکزی تا 21 آبان ماه جاری از ساعت 16 تا 21 پذیرای علاقمندان است.

گفتنی است درآئین افتتاح این نمایشگاه معاونین هماهنگی امور عمرانی و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مدیر کل حوزه استاندار و مدیر کل روابط عمومی استانداری و همچنین جمعی از مسئولان استانی و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرائی  حضور داشنند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها