Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی چهار پروژه عمرانی و خدماتی در داودآباد به بهره برداری رسید

با حضور حسن بیگی همزمان با سومین روز از دهه فجر درمانگاه امام حسین(ع)، ساختمان سرایداری شهرداری، آسفالت و جدول‌ گذاری خیابان آیت‌الله مقدسی، جداسازی آب شرب از آب فضای سبز در شهر داودآباد جمعاً با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 330 میلیون ريال به بهره ‌برداری رسید.

درمانگاه  امام حسین(ع) شهر داود آباد که در 500 متر مربع زیربنا وبا اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال احداث شده است از طرح هایی بود که با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید؛ این درمانگاه با دو پزشک به صورت شبانه‌روزی خدمات‌رسانی می‌کند و به بیش از 10 هزار نفر از مردم شهر داودآباد و روستاهای اطراف خدمات بهداشتی‌ درمانی خواهد داد که با داشتن داروخانه و آزمایشگاه مجهز می‌تواند موارد ضروری را نیز پاسخگو باشد.

همچنین پروژه جداسازی آب شرب از آب فضای سبز با اعتبار 450 میلیون ریال در شهر داودآباد با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره‌برداری رسید.

ساختمان سرایداری شهرداری داودآباد هم با اعتبار 400 میلیون ریال به مساحت 80 متر مربع افتتاح شد و آسفالت و جدول‌گذاری خیابان آیت‌الله مقدسی این شهر که با هزینه 480 میلیون ریال و جدول‌گذاری 600 متر انجام گرفته بود مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها