Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی پنج طرح عمرانی در شهرستان اراک به بهره برداری رسید

باحضور حسن بیگی همزمان با ایام الله دهه فجر اصلاح پیچ ورودی به شهر ساروق، مسکن محرومین و ساختمان اداری ناحیه گاز در این شهر و ساختمان آتش نشانی و زورخانه روستای مشهد الکوبه جمعاً با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد و 563 میلیون ريال به بهره برداری رسید.

در راستای اصلاح پیچ ورودی شهر ساروق در محدوده روستای گرکان، اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به احداث واریانت به طول یک هزار و 500 متر به منظور برطرف کردن نقطه حادثه‌خیز این مکان اقدام کرده است؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد ریال به اجرا درآمده است.

مسکن محرومین شهر ساروق نیز به مساحت 80 متر مربع با اعتباری بالغ بر 330 میلیون ریال افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

ساختمان اداری ناحیه گاز رسانی شهر ساروق نیز افتتاح شد، این ساختمان با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد و 783 میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز در زمینی به مساحت یک هزار و 108 متر مربع و در دو طبقه با زیربنای 512 متر مربع احداث شده است.

زورخانه مشهد الکوبه شهر اراک نیز در زمینی به مساحت 180 متر مربع افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال و ظرف مدت یک سال احداث و تکمیل شده است.

آتش نشانی روستای مشهد الکوبه هم که در زمینی به مساحت 200 و با زیر بنای 85 متر مربع با اعتباری بالغ بر 750 میلیون ریال احداث شده است از دیگر طرح هایی بود که با حضور سرپرست استانداری استان مرکزی به بهره برداری رسید.

سرپرست استانداری مرکزی در ادامه با خانواده شهید اسماعیل حامدی که در سال 1336 متولد شد و در سال 1366 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید و همچنین با خانواده شهیدان غلامرضا و علیرضا فراهانی دیدار کرد و با اهدای لوح از خانواده این شهیدان سرافراز تجلیل نمود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها