Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی پروژه های عمرانی، خدماتی و صنعتی شهرستان دلیجان به بهره برداری رسید

با حضور حسن بیگی 9 طرح تولیدی صندوق مهر امام رضا(ع)، 8 پروژه شهرداری و 5 پروژه صنعتی در شهرستان دلیجان به بهره برداری رسید.

بهره برداری از شرکت تولیدی هما گستر شهرستان دلیجان همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ شرکت تولیدی هما گستر در زمینی به مساحت 7500 متر مربع و زیربنای 3000 متر مربع در شهرک صنعتی دلیجان با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید؛ تولیدات شرکت تولیدی هما گستر عایق رطوبتی است که ظرفیت تولید آن 19 هزار تن در سال است؛ برای بهره برداری از این شرکت 13 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل سرمایه گذاری های شخصی تأمین شده است. 

بهره برداری از شرکت تولیدی غرب گستر شفق شهرستان دلیجان همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ شرکت تولیدی غرب گستر شفق در زمینی به مساحت 2500 متر مربع و زیربنای 200 متر مربع در ناحیه صنعتی راونج شهرستان دلیجان با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید؛ تولیدات شرکت تولیدی غرب گستر شفق عایق رطوبتی است که ظرفیت تولید آن 12 هزار تن در سال است؛ برای بهره برداری از این شرکت تولیدی 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل سرمایه گذاری های شخصی تأمین شده است؛ با بهره برداری از این شرکت برای 7 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

بهره برداری از شرکت تولیدی سنگ الماس شهرستان دلیجان همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ شرکت تولیدی سنگ الماس در زمینی به مساحت 6000 متر مربع و زیربنای 2000 متر مربع در قطب صنعتی بوعلی شهرستان دلیجان با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید؛ تولیدات شرکت تولیدی سنگ الماس سنگ ساختمانی است که ظرفیت تولید آن 4800 تن در سال است؛ برای بهره برداری از این شرکت تولیدی 12 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل سرمایه گذاری های شخصی تأمین شده است؛ با بهره برداری از این شرکت برای 15 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است. 

بهره برداری از شرکت تولیدی عایق ساج مرکزی شهرستان دلیجان همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ شرکت تولیدی عایق ساج مرکزی در زمینی به مساحت 3000 متر مربع و زیربنای 1000 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان دلیجان با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید؛ تولیدات شرکت تولیدی عایق ساج مرکزی فوم پلی استایرن است که ظرفیت تولید آن 1800 تن در سال است.برای بهره برداری از این شرکت تولیدی 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل سرمایه گذاری های شخصی تأمین شده است.با بهره برداری از شرکت تولیدی عایق ساج مرکزی شهرستان دلیجان برای 7 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است. 

بهره برداری از شرکت تولیدی یاسمین گستر لایه شهرستان دلیجان همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی؛ شرکت تولیدی یاسمین گستر لایه در زمینی به مساحت 2500 متر مربع و زیربنای 800 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان دلیجان با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید؛ تولیدات شرکت تولیدی یاسمین گستر لایه، لایه سوزنی برای مصرف ایزوگام است که ظرفیت تولید آن 720 تن در سال است؛ برای بهره برداری از این شرکت تولیدی 6 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل سرمایه گذاری های شخصی تأمین شده است؛ با بهره برداری از این شرکت برای 5 نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد شده است.

بهره برداری از پروژه 30 واحدی  مسکن مددجویان اداره بهزیستی شهرستان دلیجان که با مساحت 1397 متر مربع، زیربنا 2687 متر مربع، محوطه سازی 546 متر مربع در 5 بلوک هر بلوک سه طبقه و هر طبقه دو واحد ساخته شده است، هزینه ساخت بلوک ها 10 میلیارد و 76 میلیون و 250 هزار ريال، اعتبار هزینه شده برای محوطه سازی 655 میلیون و 200 هزار ريال، تسهیلات بانکی تعلق گرفته نیز 6 میلیارد ريال و یک میلیارد و 200 میلیون ريال از محل کمک های بلاعوض اداره بهزیستی تأمین شده است و انشعاب آب و برق و گاز هم بصورت رایگان انجام شده است.

 سالن ورزشی چند منظوره شهید بهشتی شهرستان دلیجان نیز با زیر بنای 900 متر با اعتبار 4 میلیارد و 300 میلیون ريال به بهره برداری رسید.

 پروژه آبرسانی به شهر نراق با اعتبار بیش از 30  میلیارد ريال، حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب، اجرای خط انتقال آب به طول 5 هزار و 500 متر در قطرهای 250 و 200 میلی متر از جنس چدن و فولاد و احداث یک مخزن ذخیره آب به حجم 500 متر مکعب از جنس بتن نیز کلنگ زنی شد.

همچنین 9 پروژه تولیدی صندوق مهر امام رضا(ع) شامل شرکت تولیدی سنگ های مصنوعی، تولید قیر، کارخانه cnc و...  هم به بهره برداری رسید.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها