Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی جلسه ستاد اقامه نماز استان برگزار شد

حسن بیگی صبح امروز در جلسه ستاد اقامه نماز استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: تشکیل کمیته عمرانی مساجد به رفع مشکلات ساخت مساجد در استان کمک می کند.

شکراله حسن بیگی سرپرست استانداری مرکزی اظهار کرد: تشکیل کمیته عمرانی مساجد استان زیر نظر ستاد اقامه نماز به رفع مشکلات ساخت مساجد در استان کمک می کند.

حسن بیگی افزود: پس از تشکیل کمیته عمرانی مساجد؛ ادارات کل مسکن و شهرسازی و اوقاف و امور خیریه، شهرداری و مرکز رسیدگی به امورمساجد، کار مطالعاتی، اجرایی و عملیاتی را به انجام می رسانند.

سرپرست استانداری مرکزی با بیان اینکه برای ساماندهی مساجد و حسینه های استان، نقشه راه لازم است، اظهار کرد: مسئولیت این کمیته به معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری واگذار می شود تا امور مربوط به ساخت مساجد در سطح شهرستان های استان مورد بررسی قرار گیرد و ساماندهی شود.

حسن بیگی گفت:  دولت می تواند در تأمین زمین مساجد همکاری لازم را داشته باشد و برای ساخت آنها از کمک های مردم خیر بهره گرفته شود.     

وی بر اقامه نماز در مراکز آموزشی، ادارات و نهادهای دولتی تأکید کرد و افزود: لازم است برای جذب و ترغیب جوانان به اقامه نماز با همکاری روحانیون از برنامه های جذاب استفاده شود.

سرپرست استانداری مرکزی در بخش دیگری از سخنانش گفت: ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی برای آگاهی بخشی و آشنایی نسل جوان با دستاوردهای انقلاب و شخصیت های مأثر در پیروزی انقلاب اسلامی است.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی به سادگی و سهولت به دست ما نرسیده و برای رسیدن به آن جوانان زیادی با نثار جان خود شربت شهادت را نوشیدند و با حمایت از امام امت موجب پیروزی انقلاب اسلامی شدند.

گفتنی است در این جلسه رییس ستاد اقامه نمازاستان مرکزی مطالبی را بیان کرد و هر یک از اعضا به بیان نظرات خود پرداختند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها