Portal_background_image

با حضور سرپرست استانداری مرکزی بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرستان خنداب آغاز شد

با حضور حسن بیگی سالن ورزشی و پروژه بهسازی مرکز بهداشتی درمانی روستای اناج، پروژه بهسازی و روکش آسفالت محور خنداب-میلاجرد،ساختمان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب، مجتمع فرهنگی،ورزشی و مذهبی دهنو و پروژه بهسازی مجتمع آبرسانی خلوزین جمعاًبا اعتباری بیش از 20 میلیارد ريال به بهره برداری رسید و کارگاه شن و ماسه جاورسیان نیز با اعتبار 20 میلیارد ريال کلنگ زنی شد.

سالن ورزشی روستای اناج با حضور سرپرست استانداری مرکزی با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد و 250 میلیون ريال از محل منابع ملی وزارت ورزش و جوانان در 360 مترمربع مساحت به بهره برداری رسید که نیازمند 120 میلیارد ريال اعتبار می باشد.

بهسازی مرکز بهداشتی درمانی روستای اناج نیز با 300 متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 2000 متر مربع با 470 میلیون ريال اعتبار از محل منابع استانی انجام شده است که با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید.

ساختمان اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خنداب هم با اعتبار یک میلیارد و 200 میلیون ريال با مساحت 260 متر مربع و زیر بنای 120 متر مربع به بهره برداری رسید.

مجتمع فرهنگی، ورزشی و مذهبی روستای دهنو نیز با اعتبار یک میلیارد و 810 میلیون ريال که از این میزان 600 میلیون ريال آن توسط خودیاری اهالی روستا تأمین شده است با زیربنای 500 متر مربع و در دوطبقه احداث شده است که مورد بهره برداری قرار گرفت.

پرژه بهسازی و روکش آسفالت  محور خنداب- میلاجرد نیز با طول جاده 8 کیلومتر، عرض 6/5 متر و اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و 609 میلیون ريال با حضور سرپرست استانداری مرکزی به بهره برداری رسید.

طرح بهسازی مجتمع آبرسانی خلوزین نیز با اعتبار 5 میلیارد و 200 میلیون ريال مورد بهره برداری قرار گرفت.

کارگاه شن و ماسه جاورسیان هم با اعتبار مورد نیاز 20 میلیارد ريال با اشتغالزایی برای 15 نفر و در مساحت 1/5 هکتار کلنگ زنی شد.

گفتنی است در این مراسم مشاور و مدیر کل حوزه استاندار و مدیر کل روابط عمومی استانداری، فرماندار شهرستان خنداب و جمعی از مسئولین حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها