Portal_background_image

با حضور استاندار گردهمائي بزرگ رزمندگان استان برگزار شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی و سردار سرلشگر سید رحیم صفوی گردهمائی بزرگ رزمندگان استان با عنوان یاران انقلاب در مصلی بیت المقدس اراک برگزار شد.

سردار سرلشگر سید رحیم صفوی گفت: جمهوری اسلامی ایران، تنها قدرت مقتدر و با ثبات در منطقه خاورمیانه است و این مهم برای جهانیان به یک باور تبدیل شده است.

وی افزود: اروپائیان به قدرت مطلق نظامی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران در منطقه پی برده اند و این مهم زمینه اختلاف کشورهای اروپایی با ایالات متحده را فراهم کرده است.

وی بیان کرد: اندیشه امام راحل و آرمان های انقلاب اسلامی، الگوی معرفتی و چراغ راه آزادیخواهان جهان از آفریقا شمالی تا آسیای جنوب غربی است و اهداف نظام اسلامی هر روز گوشه ای از جهان را در می نوردد که این مهم عامل دشمنی استکبار جهانی با ملت ایران اسلامی است.

سردار صفوی، با بیان اینکه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و همچنین پیروزی رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی خارج از مقیاس باورهای عادی مردم جهان بود، افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و آرمان های امام راحل که بر گرفته از آموزه های قرآن کریم بود بسیاری از غیر ممکن ها را ممکن کرد و به همین دلیل انقلاب ایران در سراسر دنیا به عنوان یک جریان مقدس و معنوی شناخته شده است.

مشاور عالی مقام معظم رهبری بیان کرد: عزت و عظمت انقلاب اسلامی ایران در سایه مجاهدت های امام راحل، رزمندگان اسلام و رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری به دست آمده و مسئولان و دولتمردان نیز باید همواره خود را مدیون خون شهدا دانسته و با تمام توان در راستای آبادانی ایران اسلامی تلاش کنند.

سردار صفوی اظهار کرد: پیشرفت های علمی و نظامی جمهوری اسلامی ایران در بخش های مختلف فضایی، نانو و علوم پزشکی به جایگاهی رسیده است که کشور را ازهمه دنیا بی نیاز کرده است.

وی یادآور شد: فشارها و تحریم های استکبار جهانی ممکن است مشکلاتی برای کشور داشته باشد اما نمی تواند ملت ایران را از ادامه راه انقلاب اسلامی مایوس کند.

وی، دسترسی جوانان ایران اسلامی به دانش انرژی هسته ای، ماهواره سنجش از دور و موشک های حامل ماهواره را بخشی از دستاوردهای جوانان غیرتمند ایران اسلامی در بخش نظامی عنوان کرد.
مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: بیش از چهار میلیون از جوانان ایران اسلامی در دانشگاه های نقاط مختلف کشور مشغول به تحصیل هستند و ظرفیت دانشگاه های کشور از مرز 800 هزار دانشجو فراتر رفته به طوری که پیش از انقلاب این ظرفیت تنها 10 هزار دانشجو بود.
وی ادامه داد: ظرفیت های صنعتی بسیاری در نقاط مختلف ایران اسلامی وجود دارد که در صورت توجه به این صنایع و توسعه و بالندگی آن ها می توان ضمن ایجاد اشتغال مولد، در بخش های مختلف صنعتی نیز به خودکفایی رسید.

گفتنی است در این مراسم فرمانده سپاه روح الله استان نیز مطالبی را بیان کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها