Portal_background_image

با حضور استاندار چهار طرح عمراني و بهداشتي در شهرستان خنداب بهره برداري شد

با حضور زمانی قمی استاندار مرکزی همزمان با اولین روز از هفته دولت ساختمان اداره گاز ناحیه جاورسیان، ساختمان شهرداری خنداب، کارخانه تولید شن و ماسه و آزمایشگاه بیمارستان مهر شهرستان خنداب بهره برداری شد.

استاندار مرکزی همزمان با اولین روز از هفته دولت با حضور در گلزار شهدای جاورسیان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و با خانواده شهید رمضانعلی حمیدی که در سال 1367 در منطقه عملیاتی سردشت به فیض شهادت نائل آمد، دیدار نمود.

با حضور استاندار ساختمان اداره گاز ناحیه جاورسیان با زیربنای 400 متر مربع ،اعتباری بالغ بر 10619 میلیون ريال  و اشتغالزایی مستقیم برای 10 نفر ، ساختمان شهرداری خنداب با زیر بنای 1050 متر مربع ، اعتباری بالغ بر 10640 میلیون ريال و در دو طبقه ، کارخانه تولید شن و ماسه  در زمینی به مساحت 6 هکتار با سهم آورده 10000 میلیون ريال و سهم تسهیلات در نظر گرفته شده برای این واحد تولیدی به  مبلغ 20000 میلیون ريال و اشتغالزایی مستقیم برای 45 نفر و آزمایشگاه بیمارستان مهر شهرستان خنداب با اشتغالزایی برای 5 نفر ، بهره برداری شد.

رونمایی از بازسازی و ساماندهی گلزار مطهر شهدای جاورسیان و حضور در نشست مشترک کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان و شهرستان خنداب دیگر برنامه استاندار مرکزی در سفر به شهرستان خنداب بود.

گفتنی است در  هفته دولت 53 طرح در شهرستان خنداب با 15 میلیارد تومان اعتبار و اشتغالزایی برای 100 نفر بهره برداری خواهد شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها