Portal_background_image

با حضور استاندار نشست مجمع نمايندگان استان برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی نشست مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار و آخرین وضعیت اقتصادی استان مورد بررسی قرار گرفت.

 در این نشست آخرين وضعيت اقتصادی استان توسط فرخی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی تشريح  و موارد ذیل مطرح و تصویب شد.

پیگیری تامین و جبران خسارت سیل و سرمازدگی به محصولات کشاورزی و آسیب دیدگان این حوادث از جمله مصوبات نشست مجمع نمایندگان استان با استاندار مرکزی است و مقرر شده تامین این خسارت ها توسط استاندار و نمایندگان استان پیگیری شود.

در این نشست شرایط ویژه شرکت های آذر آب و هپکو اراک توسط استاندار مرکزی رصد و قرار شد که پیگیری لازم صورت بگیرد.

پیگیری تعهدات وزیران در سفرهای استانی به استان مرکزی و نشست های مرکزی این وزارتخانه ها توسط استاندار مرکزی از دیگر مصوبات نشست مجمع نمایندگان با استاندار بود.

برای ایجاد تعامل بیشتر دستگاه های اجرایی و نظارتی همچنین مقرر شده که نشستی بین استاندار مرکزی و مدیران این دستگاه ها برگزار شود تا مدیران در این شرایط حساس بتوانند تصمیمات مهم اتخاذ کنند و موضوع کالاهای اساسی و ایجاد آرامش در بازار نیز از راهبردهای جدی در استان هدفگذاری شده است.

مقرر شد با ارسال نامه ای توسط مجمع نمایندگان استان مرکزی به هیات دولت افزایش اختیارات مدیران و استاندار مرکزی درخواست شود.

مقرر شد توسط مجمع نمایندگان استان مرکزی از وزیر ارتباطات برای حضور در 2 تا سه هفته آینده در استان دعوت شود.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در گذشته بازدید هایی را از شهرستان های اراک، دلیجان و محلات داشته اند مقرر شد پس از ماه مبارک رمضان از معاون رئیس جمهوری برای بازدید از شهرستان های زرندیه، خمین و تفرش دعوت شود.

مقرر شد از معاون اول رئیس جمهور یا وزیران مربوطه برای حضور در استان و بهره برداری از طرح ها توسط استاندار مرکزی دعوت به عمل آید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها