Portal_background_image

با حضور استاندار نشست مجمع نمايندگان استان برگزار شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی نشست مجمع نمایندگان استان در محل فرمانداری شهرستان محلات برگزار شد .

آقازاده استاندار مرکزی در این نشست اظهار کرد: برای اعتبارات هزینه ای  استان مرکزی در بودجه سال 98 حدود 28 تا 29 درصد افزایش در نظر گرفته شده است  در حالیکه این میزان در استان های دیگر حدود 36 درصد  است.

وی  افزود: اعتبارات استانی برخی استان های همجوار استان مرکزی نیز  از رشد مناسبی برخوردار بوده در صورتی که رشد این اعتبارات برای استان مرکزی حدود هفت درصد است.

استاندار مرکزی با بیان اینکه بودجه این استان در سال آینده وضعیت مطلوب ندارد، خاطر نشان کرد: مجمع نمایندگان استان مرکزی هم اکنون که لایحه بودجه در مجلس مطرح و مورد بررسی است باید تلاش کنند تا  زمینه رفع این مشکل را فراهم  نمایند.

 آقازاده در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بر اجرای پروژه‌های عمرانی و تلاش بر تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام تاکید کرد و  گفت: کمیته خاصی جهت بهره‌برداری و افتتاح رسمی پروژه‌های عمرانی آغاز به کار کرده است .

یادآور می گردد تلاش برای جذب اعتبارات ملی به منظور تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام، هم‌اندیشی برای دیدار با مقامات عالی وزارت خانه‌ها برای طرح و بررسی مشکلات استان و نیز بررسی مشکلات شهرستان محلات از محورهای مطرح شده در جلسه مجمع نمایندگان استان مرکزی در شهرستان محلات بود.

در این جلسه مجمع نمایندگان خواستار انجام مطالعات مجدد و پیگیری برای احداث اتوبان تهران- ساوه – تفرش – آشتیان – اراک شدند و نیز برای تسریع در اجرای طرح دو خطه کردن راه‌آهن و خط سریع‌السیر، مشکلات و موانع طرح آبرسانی به ساوه از سدکوچری و برخی پروژه‌هایی که عمومیت دارد، مقرر شد با پیگیری مجمع نمایندگان و استاندار به نماینده هر حوزه انتخابیه‌ای که مشکلات موجود مرتبط با وی است کمک شود و با همپوشانی بین‌بخشی روند اجرای پروژه‌ها تسریع یابد. 

گفتنی است در  جلسات مجمع پیشنهاد تشکیل جلسه مجمع در شهرستان‌های مختلف استان مطرح و براین اساس نخستین جلسه به میزبانی نماینده مردم محلات و دلیجان در شهرستان محلات برگزار شد و جلسه آینده همزمان با دهه مبارک فجر در شهرستان خمین به منظور تعامل و وحدت بیشتر نمایندگان و بررسی از نزدیک مشکلات تشکیل خواهد شد. 

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها