Portal_background_image

با حضور استاندار نشست مجمع نمايندگان استان برگزار شد

زمانی قمی استاندار مرکزی در سومین نشست مجمع نمایندگان استان که در محل دفتر استانداری در تهران برگزار شد بر پیگیری مصوبات سفر هیات دولت به استان تاکید کرد.

زمانی قمی استاندار مرکزی  با  اشاره به دستاوردهای سفر هیات دولت به استان، اظهار کرد: در این سفر مصوبات خوبی برای استان به تصویب رسید که تحقق آنها نیازمند پیگیری همه مسئولان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.

وی افزود: برای حصول نتیجه بهتر باید در کمیته مشترکی با حضور مقامات اجرایی، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و حوزه نظارتی  ، مصوبات سفر هیات دولت به استان پیگیری و دنبال شود.

زمانی قمی با اشاره به نشست های برگزار شده قبل از سفر هیات دولت به استان، گفت: جلساتی با حضور فعالان اقتصادی، ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین رئیس بانک مرکزی برگزار شد که نتایج خوبی برای استان در پی داشت.

وی افزود: در نشست با فعالان اقتصادی و ایرانیان مقیم خارج از کشور ظرفیت ها و استعدادهای استان مرکزی بخوبی برای آنها تبیین شد که تعدادی نیز  آمادگی خود را برای سرمایه گذاری اعلام کردند.

استاندار مرکزی ادامه داد: کمیته دائمی تشکیل شده است که  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع  بعنوان نماینده استانداری در این کمیته ضمن رایزنی با بنگاه های بزرگ اقتصادی، با توجه به علاقه و رغبت آنها  فرصتهای سرمایه گذاری استان را معرفی می کند که می طلبد در این کمیته  تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشته باشند.

گفتنی است در ابتدای این نشست مجمع نمایندگان استان مرکزی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم استان مرکزی در استقبال از رئیس جمهور و هیات دولت و قدردانی از مدیریت استان به منظور اتخاذ تدبیر لازم در این سفر، بر پیگیری اجرای مصوبات دولت در این استان تاکید کردند.

یادآور می گردد در این نشست  درخصوص مجوزهای اخذ شده برای استان در سفر هیات دولت ، حل مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و نحوه و میزان تسهیلات اعطا شده به بنگاه‌های کوچک و زودبازده در سطح استان نیز بحث و گفتگو شد.

این نشست با حضور پنج نفر از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ،استاندار مرکزی، معاونین هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع و هماهنگی امور عمرانی استانداری، رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیران کل هماهنگی امور اقتصادی و جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری  برگزار شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها