Portal_background_image

با حضور استاندار مشكلات 7 سرمايه گذار بررسي شد/ استاندار: مركزي آماده جهش در جذب سرمايه گذار خارجي است

آقازاده استاندار مرکزی در نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان ، گفت:با توجه به تلاش ها و راهبردهای در حال انجام، پیش بینی می شود سال آینده سرمایه گذاری خارجی در این استان با جهش روبه رو باشد.

آقازاده استاندار مرکزی ابراز کرد: این استان در بخش صنعت و کشاورزی دارای ظرفیت های فراوانی است که باید در جهت توسعه استان و رونق سرمایه گذاری بخوبی از آن بهره گرفته شود.

استاندار مرکزی با تاکید بر اجرائی شدن مصوبات نشست مرکز خدمات سرمایه گذاری استان، اظهار کرد : باید نظارت لازم بر اجرای این مصوبات از سوی استانداری و مرکز خدمات سرمایه گذاری استان انجام شود.

استاندار مرکزی گفت: نشست های این مرکز هر دو هفته یکبار با حضور مدیریت ارشد استان و مدیران دستگاه های اجرائی ذی ربط به منظور بررسی مسائل و مشکلات سرمایه گذاران برگزار می شود که تاکنون از این جلسات نتایج خوبی حاصل شده است.

وی افزود:  امید است با تداوم برگزاری این جلسات  و  کار کارشناسی  بتوانیم در سال 97 جهش خوبی را  در  جذب سرمایه گذار خارجی در استان شاهد باشیم.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان نیز در این نشست گفت: 600 هکتار زمین برای تولید 300 مگاوات برق به نیروگاه های خورشیدی استان توسط دستگاه های ذیربط اختصاص یافته است.

میرزاخانی افزود: 400 هکتار از این اراضی برای تولید 200 مگاوات برق به نیروگاه های خورشیدی اختصاص یافته است و واگذاری بقیه این اراضی نیز به متقاضیان ایجاد نیروگاه در دست پیگیری است.

گفتنی است در این نشست آقازاده استاندار مرکزی مسائل و مشکلات شرکت لامپ نور، آبان اوکسین پارسیان، پارس مس دلیجان، اکسیر پویان، تجارت ماندگار سلیم، پایدار پولاد پیشرو، دیاکو فجر پاسارگاد را بررسی کرد و مصوبات جلسات قبل این مرکز را نیز مورد پیگیری قرار داد.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها