Portal_background_image

با حضور استاندار مسائل و مشكلات كارخانه سيمان دليجان بررسي شد

آقازاده استاندار مرکزی در دوازدهمین سفر خود به شهرستان دلیجان ضمن بازدید از کارخانه عمران سیمان انارک دلیجان درخصوص رفع مشکلات راه دسترسی و ذخیزه معدن آهک این کارخانه تصمیماتی اتخاذ نمود.

آقازاده استاندار مرکزی با اشاره به اینکه کارخانه سیمان دلیجان از کارخانجات پاک صنعت سیمان کشور است ، اظهار کرد:در جهت رفع مشکل کمبود ذخیره معدن آهک این کارخانه  با توجه به وجود معادن آهک در  دلیجان، مقرر شد مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان افزایش ذخیره معدن آهک برای  این کارخانه را پیگیری نماید و  اگر این مشکل با طرح در شورای معادن استان حل نشود از طریق شورای عالی معادن کشور  مورد پیگیری قرار می گیرد .

استاندار مرکزی در خصوص مشکل راه دسترسی این کارخانه نیز گفت: نیمی از جاده دسترسی این کارخانه مربوط به حوزه استحفاظی استان قم و نیمی دیگر مربوط به استان مرکزی است که در جلسه ای که در کارخانه سیمان دلیجان برگزار شد مقرر گردید مشکلات و ایمنی  بخشی از جاده که در این استان است رفع شود که اداره کل راه و شهرسازی استان آن را تقبل کرد.

وی دربازدید از محور دلیجان – نراق نیز گفت: برغم همه مشکلات منهای یک و نیم کیلومتر از طول مسیر که با مشکلات تاسیسات گاز روبرو است بقیه مسیر به طول حدود 8 کیلومتر تا دهه فجر امسال زیربار ترافیک می رود.

گفتنی است با حضور استاندار مرکزی در آیینی که در فرمانداری دلیجان برگزار شد از 3 کتاب نیز رونمائی گردید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها