Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی 73 میلیارد تومان اعتبار بین شهرستان های استان توزیع شد

با حضور مقیمی صبح امروز در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در محل استانداری برگزار شد، 73 میلیارد و نود و سه میلیون و نهصد هزار تومان اعتبار براساس مفاد تبصره 22 قانون بودجه سال 1393 بین شهرستان های استان توزیع شد.

محمد حسین مقیمی گفت: در سال جاری اعتبارات عمرانی استانی 112 میلیارد تومان است که 70 درصد آن تعیین تکلیف شده است و 30 درصد این مبلغ نیز در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تعیین تکلیف می شود.

وی تصریح کرد: طبق مفاد تبصره 22 قانون بودجه سال 1393، 73 میلیارد و نود و سه میلیون و نهصد هزار تومان اعتبار بین شهرستان های استان توزیع شده است.

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه مسئولان با جدیت در جذب اعتبارات و ردیفهای ملی مندرج در قانون بودجه سال 1393 تلاش کنند، افزود: جذب اعتبارات ملی توسط مدیران استان از اولویت های ارزیابی عملکرد آنها محسوب می شود.

وی بیان کرد: با تعامل همه جانبه و با استفاده از ظرفیت و حمایت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی  باید نسبت به دریافت سهم استان از اعتبارات ملی تلاش کنیم تا بتوانیم بسیاری از مشکلات را مرتفع نمائیم و کارهای خوبی را به ثمر برسانیم.

استاندار مرکزی با اشاره به تخصیص اعتبارات عمرانی استانی 22 درصدی سال گذشته، اظهار کرد: با مدیریت خوبی که در تخصیص اعتبار در سال گذشته اعمال شد، توانستیم  طرح های حیاتی را تامین اعتبار کنیم و برخی از طرح ها را نیز تا 90 درصد پیش ببریم.

او اظهار کرد: با توجه به ظرفیت خوب استان مرکزی در تولیدات کشاورزی و صنایع دستی، در نظر گرفتن مکانی برای عرضه محصولات بومی و صنایع دستی در استان ضروری است که در این جلسه مقرر شد تا مبلغ 100 میلیون تومان برای این امر در نظر گرفته شود.

در این جلسه  فهرست پروژه های عمرانی موضوع ماده 180 شهرستان های دلیجان، محلات،آشتیان، فراهان، تفرش و زرندیه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد تا سقف مبلغ 200 میلیون تومان برای جابجائی پایه های برق در شهرستان های استان در نظر گرفته شود همچنین اختصاص 30 میلیون تومان برای پروژه دارالقرآن آشتیان، 50 میلیون تومان برای ساماندهی سایت شهر زیر زمینی ذلف آبادفراهان و... از دیگر مصوبات شورای توسعه و برنامه ریزی استان مرکزی بود.

یادآور می گردد در این جلسه نماینده مردم شهرستان های محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی و همچنین نماینده مردم شهرستان های آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها