Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی 576 واحد مسکن مهر غدیرشهر جدید مهاجران به بهره برداری رسید

با حضور زمانی استاندار مرکزی و نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی  عصر امروز  576 واحد مسکن مهر غدیر شهر جدید مهاجران به بهره برداری رسید.

نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: ا ستان مرکزی دارای استعدادهای بالقوه‌ای است که در بهره‌برداری از مسکن مهر هم جزو نخستین استان‌هایی است که در کشور پروژه مسکن مهر را تا قبل از مهر ماه سال جاری به پایان خواهد رساند.

معاون وزیر راه و شهرسازی ابراز کرد: دستگاه های خدمات رسان عمومی با ارایه خدمات بهینه خود در شهر های جدید زمینه شور و نشاط اجتماعی در بین ساکنان این شهرها را ایجاد می کنند و لازم است تا موانع موجود بر سر راه ارایه اینگونه خدمات در برخی شهرهای جدید کشور برطرف شود.

وی ادامه داد: شهرداری ها به عنوان بازوی پرتوان دولت باید در اداره شهرهای جدید مشارکت فعال داشته باشند و به نظر می رسد که این دستگاه خدمت رسان باید در زمره اعضای هیات مدیره شهرهای جدید قرار گیرند.

نریمان گفت: توسعه و تکمیل فضاهای آموزشی، فرهنگی و ورزشی از دیگر اولویت های مهمی است که در تاسیس شهرهای جدید مورد توجه قرار گرفته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: این شهرها با منابع مالی محدود دولت به تنهایی در مسیر توسعه قرار نخواهند گرفت بلکه باید با ایجاد بسترهای درآمدزایی، توسعه یافته شوند.

نریمان بیان کرد: دو مرکز آموزشی 36 و 24 کلاسه در شهر مهاجران ساخته شده که با مشارکت آموزش و پرورش در آینده نزدیک بهره برداری می شود.

وی اضافه کرد: تا پایان مهر ماه سال جاری باید پرونده مسکن مهر غدیر شهر مهاجران بسته شود.

یادآور می گردد مسکن مهر غدیر مهاجران، در قالب تفاهم نام سه جانبه شامل یک هزار و 524 واحد است که از این تعداد 500 واحد به بهره برداری رسیده و  576 واحد دیگر امروز با حضور محسن نریمان، معاون وزیر راه و شهرسازی تحویل متقاضیان شد .

همچنین مسجد حضرت زهرا(س) مهاجران نیز در زمینی به مساحت یک و 892 متر مربع با زیربنای 480 مترمربع با حضور مسوولان به بهره برداری رسید.

گفتنی است نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان شازند نیز در این آئین سخنانی را بیان کردند.

شایان ذکر است دیدار با حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان از دیگر برنامه های معاون وزیر راه وشهرسازی در استان مرکزی بود.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها