Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی 5 طرح عمرانی در شهرستان کمیجان به بهره برداری رسید

با حضور مقیمی در چهارمین روز از هفته دولت 5 طرح عمرانی در شهرستان کمیجان به بهره برداری رسید.

در چهارمین روز از هفته دولت با حضور استاندار مرکزی کارخانه پنیر پیتزای شرکت پیمان غروب، پروژه پرورش ماهی روستای سردرآباد و 3 پروژه عمرانی شهر میلاجرد به بهره برداری رسید.

کارخانه پنیر پیتزای شرکت پیمان غروب در شهرک صنعتی کمیجان با ظرفیت  تولید 14 تن احداث شده است. محل تامین اعتبار آن صندوق طرح توسعه بخش کشاورزی در سال 90 به عاملیت بانک کشاورزی شعبه کمیجان صورت گرفته که مبلغ کل تسهیلات اعطائی آن17 میلیارد و 880 میلیون ريال، اعتبارات سرمایه ای 14 میلیارد و 400 میلیون ريال ، اعتبارات جاری 3 میلیارد و 480 میلیون ريال و سهم متقاضی 32 میلیارد ريال می باشد و برای 50 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است.

پروژه پرورش ماهیان سردآبی محمد نظری واقع در روستای سردرآباد با یک هزار متر مربع مساحت، ظرفیت 8 تن و دبی آب 20 لیتر در ثانیه احداث شده است . محل تامین اعتبار ان صندوق طرح توسعه بخش کشاورزی و به عاملیت بانک کشاورزی شعبه میلاجرد صورت گرفته است که تسهیلات اعطائی آن 980 میلیون ريال، اعتبارات سرمایه ای 640 میلیون ريال ، اعتبارات جاری 340میلیون ريال و سهم متقاضی 300 میلیون ريال می باشد و برای 3 نفر اشتغال مستقیم ایجاد نموده است.

روکش آسفالت محور میلاجرد- خنداب به طول 5/5 کیلومتر و عرض 6/6 متر با اعتبار 6 میلیارد ريال از محل منابع داخلی اداره کل راه و شهرسازی استان با جمعیت بهره بردار 28 هزار نفر و پوشش 20 پارچه آبادی و یک شهر و پروژه آبرسانی به شهر میلاجرد که برای بهره برداری از این پروژه یک حلقه چاه آب حفر و تجهیز شده و بیش از 2 کیلومتر و به قطر 250 میلی متر خط انتقال آب و 200 متر خط انتقال برق نیز اجرایی شده است همچنین 7 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل اعتبارات داخلی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی تأمین شده است با بهره برداری از این پروژه 9300 نفر جمعیت شهر میلاجرد تحت پوشش آن قرار گرفتند همچنین پروژه زیر سازی آسفالت و جدولگذاری معابر شهری با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ريال از جمله پروژه های عمرانی شهر میلاجرد است که به بهره برداری رسیدند.

گفتنی است استاندار مرکزی در ورودی شهر کمیجان مورد استقبال قرار گرفت و سپس در گلزار شهدای منطقه عیسی آباد شهر کمیجان حضور یافت و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و در ادامه با خانواده آزاده سرافراز عقیل کمیجانی دیدار نمود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها