Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی 35 پروژه گازرسانی و عمرانی شهرستان شازند به بهره برداری رسید

با حضور استاندار مرکزی همزمان با اولین روز از هفته دولت بطور همزمان 25 پروژه گازرسانی به روستاهای بخش سربند با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد و 983 میلیون ريال و 10 پروژه در حوزه عمران و توسعه روستایی شامل زیرسازی و آسفالت و جدولگذاری با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد ريال در  شهرستان شازند به بهره برداری رسید.

با حضور استاندار مرکزی بطور همزمان 25 پروژه گازرسانی به روستاهای مروار، روشت، چنارستان، مصرلو، کهنه حصار، گزطاف علیا و سفلی،سارجلو، خمستان، اسکندرلو، گلبداق، ده اصغر، ملاباقر علیا، ده ذوالفقار، ده خرابه کند، لوزدر علیا، ده آقا، سیاه سلطان، محمودآباد، لوزدر وسطی، خلیفه بلاغی، چم رحیم، حاجی بیگ، آببخشان، آقبلاغ محمدحسین خان بخش سربند شهرستان شازند با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد و 983 میلیون ريال از محل اعتبارات داخلی شرکت گاز و با اجرای  92 هزار متر شبکه و خط تغذیه گاز از نوع پلی اتیلن و فولادی و 2 عدد ایستگاه تقلیل فشار tbs به ظرفیتهای 2000 و 500 متر مکعب به بهره برداری رسید که با اجرای آن 22 هزار و 600 لیتر در مصرف گاز صرفه جویی می شود و 1130 خانوار از نعمت گاز برخوردار می گردند.

10 پروژه در حوزه عمران و توسعه روستایی شامل زیرسازی و آسفالت بلوار ورودی روستاهای اکبرآباد و علیقورچی، ساختمان دهیاری روستاهای لوزدرعلیا، کهنه حصار، حشیان- ساختمان غسالخانه روستای خلج مالمیر و جدولگذاری روستاهای چنارستان، آقبلاغ سادات، آقچه کندی و لوزدرعلیا است که برای بهره برداری از آن ها 13 میلیارد ریال از محل اعتبارات عوارض آلایندگی دهیاری ها هزینه شده است

*** استاندار مرکزی در جمع مردم هندودر 

زمانی قمی استاندار مرکزی در جمع مردم شهر هندودر در مصلی این شهر اظهار کرد:باوجود همه مشکلات اقتصادی نظیر تورم 40 درصدی، رکود اقتصادی و نوسانات شدید ارزی، بیکاری، تعطیلی 40 درصد از ظرفیت واحدهای تولیدی و صنعتی، دولت توانسته است با کنار گذاشتن بسیاری از سیاست های نادرست و ملتهب، حوزه اقتصاد را در کنترل بگیرد و با برقراری انضباط مالی و اخلاقمداری توسعه و مدیریت کشور را در ریل درست بیاندازد.

وی افزود: خسارت های ناشی از تحریم برای حوزه صنعت و تولید واقعیتی است که باید با آسیب شناسی عمیق به سرعت در دستور کار مدیران قرار بگیرد و با هدایتگری صحیح بهترین روش در ترمیم و جبران عقب افتادگی ها لحاظ شود.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید با تکیه براقیانوس خروشان مردم و هدایت های رهبری توانست با گفتمان و ایجاد مذاکره در سیاست خارجی و توافق هسته ای بر تحریم ها فایق آید و این راه را در دوران پساتحریم نیز با قاطعیت دنبال می کند.

*** دیدار استاندار مرکزی با خانواده شهیدان ناصر و فتح اله میرزایی

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: شهیدان منشأ برکات و تضمین کننده امنیت و آرامش کشور هستند و امروز ملت ایران با ایستادگی، مقاومت و تبعیت از رهبر معظم انقلاب، دنیا را متحیر کرده است.

وی گفت: ارج نهادن به ایثار و فداکاری شهیدان والامقام، وظیفه همگانی است و دلجویی از خانواده معظم شهدا کمترین کاری است که برای پاسداشت و عظمت شهدا باید انجام شود.

شهید ناصر میرزایی در سال 1334 در آستانه متولد شد و در سال 1365 در شلمچه در عملیات کربلای 5 به شهادت رسید و شهید فتح اله میرزایی در سال 1346 در آستانه متولد شد و در سال 1365 در شلمچه  در عملیات کربلای 5 به فیض شهادت نائل آمد.

گفتنی است استاندار مرکزی با ورود به شهرستان شازند مورد استقبال مسئولین محلی قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای محله عباس آباد این شهرستان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

****با حضور استاندار مرکزی نمایشگاه سراسری صنایع دستی اراک گشایش یافت

یازدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی شامگاه دوشنبه همزمان با اولین روز از هفته دولت با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور،نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، استاندار و جمعی مسوولان این استان در محل دایمی نمایشگاههای بین المللی غرب ایران در اراک گشایش یافت.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها