Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی 3 طرح عمرانی شهرستان فراهان به بهره برداری رسید

با حضور استاندار مرکزی در دومین روز از هفته دولت 3 پروژه عمرانی شهرستان فراهان با اعتباری بالغ بر 38 میلیارد و 500 میلیون ريال به بهره برداری رسید.

باحضور استاندار مرکزی، بیمارستان اهدایی توسط خیر، بلوار امام خمینی (ره)شهر خنجین و هتل- رستوران مجموعه توریستی و تفریحی کوثر  در آئین جداگانه ای به بهره برداری رسیدند.

فاز اول بیمارستان32 تختخوابی خیر ساز فراهان شامل 10 تخت و بخش های داخلی، جراحی عمومی، زنان و زایمان، اطفال، رادیولوژی و اورژانس افتتاح گردید.در زمان ساخت این بیمارستان بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار توسط خیر هزینه شده است .

 افتتاح مجتمع هتل، رستوران و توریستی تفریحی کوثر  که در زمینی حدود 12 و نیم هکتار، شامل 700 متر مربع رستوران و دو هزار و 400 متر تالار می باشد که در این مجتمع توریستی تفریحی برای بهره برداری از رستوران 5 میلیارد ریال، برای بهره برداری از هتل و تالار 16 میلیارد ریال و برای مسجد نیز 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار هزینه شده که این میزان اعتبار از محل اعتبارات شهرداری فرمهین تأمین شده است.

بلوار امام خمینی (ره)شهر خنجین نیز با طول تقریبی یک کیلومتر و در دو باند ورودی و خروجی به عرض 9 متر  با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ريال افتتاح شد.

گفتنی است استاندار مرکزی ابتدا با حضور در گلزار شهدای شهرستان فراهان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و با خانواده شهید محمد حسن نیکچه فراهانی دیدار نمود.

شهید محمدحسن نیکچه فراهانی در 5 فروردین 1349 متولد شد و در 27  شهریور ماه سال 1366 در منطقه عملیاتی سومار به شهادت رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها