Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی 3 طرح عمرانی در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید

با حضور استاندار مرکزی در دومین روز از هفته دولت 3 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و دویست و هفتاد میلیون تومان در شهرستان آشتیان به بهره برداری رسید.

با حضور استاندار مرکزی دارالقرآن کریم، مجتمع مسکونی 20 واحدی مددجویان بهزیستی و جاده روستایی منتهی به امامزاده فاطمه صغری(س) در شهرستان آشتیان هر کدام در آئین جداگانه ای افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

دارالقرآن کریم اداره تبلیغات آشتیان که با 450 مربع زیر بنا در سه طبقه، در زمینی به مساحت 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 320 میلیون تومان از محل طرح های عمرانی شهرستان احداث شده است.

        
مجتمع مسکونی 20 واحدی مددجویان بهزیستی آشتیان نیز با دو هزار و 200 متر زیر بنا در پنج طبقه ودر زمینی به مساحت 870 متر به بهره برداری رسید.این مجتمع با اعتباری بالغ بر 730 میلیون تومان شامل 95 میلیون تومان آورده شخصی، 110 میلیون تومان کمک اداره کل بهزیستی ، 150 میلیون تومان کمک خیرین و 400 میلیون تومان تسهیلات با سود چهار درصد احداث شده است.

جاده روستایی منتهی به امامزاده فاطمه صغری سیاوشان با شش هزار و 200 متر جدول گذاری، چهار هزار و 500متر زیر سازی با عرض هفت و نیم متر با اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان از منابع استانی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و 120 میلیون تومان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان در شهرستان تفرش به بهره برداری رسید.

گفتنی است استاندار مرکزی ابتدا مورد استقبال قرار گرفت و سپس با حضور در گلزار شهدای شهرستان آشتیان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و با خانواده شهید حسین کاشفی دیدار نمود.

شهید حسین کاشفی در سال 1336 متولد شد و در 27 اردیبهشت ماه سال 1367 در منطقه ریشه عراق در عملیات والفجر 10 به شهادت رسید.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها