Portal_background_image

با حضور استاندار مرکزی چند طرح عمرانی در آشتیان افتتاح و به بهره برداری رسید

روز گذشته و در ششمین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر با حضور استاندار مرکزی تعدادی از پروژه های شهرستان آشتیان افتتاح و به بهره برداری رسید.

محمدحسین مقیمی پس از حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و افتتاح چند پروژه در دیدار با مردم روستای سیاوشان این شهرستان ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر، گفت: مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی، عزت و استقلال کشور است و همه مردم و مسئولین می بایست در چارچوب قانون اساسی و با پیروی از رهبری، از این دستاوردها محافظت نمایند.


وی با تاکید بر اینکه مردم آشتیان هر وقت که لازم بوده وارد صحنه شده اند، افزود: این شهرستان با تقدیم اولین شهید انقلاب در استان و 5 شهید در جریان انقلاب اسلامی و شهدای عزیز دیگری در دفاع مقدس نقش مهمی در این پیروز یها داشته اند.

مقیمی همچنین با اشاره به جایگاه این شهرستان در تربیت دانشمندان و فرهیختگان بزرگ در کشور، افزود: می بایست از ظرفیت و توانمندی نیروی انسانی مستعد این شهرستان با جذب و حمایت از سرمایه گذاران در مسیر پیشرفت و توسعه به نحو احسنت استفاده نمود.


استاندار همچنین با تاکید بر عملکرد مطلوب اقتصادی دولت بالاخص در کاهش تورم، افزود: بالا رفتن تورم نتیجه یک بی تدبیری بوده که به سرعت اتفاق افتاده لیکن رفع این مشکل نیاز به یک کار بزرگ و زمان بر و مستمر دارد و همه مسئولین و مردم باید در این امر کمک کنند.


ایشان با اشاره به اقدام مهم دیگردولت در حوزه اقتصادی یعنی توزیع سبد کالا و اهمیت آن برای اقشار ضعیف جامعه و بروز برخی مشکلات در اجرای این طرح،  گفت: با تمهیداتی که در این خصوص در استان صورت پذیرفت مقرر شده جامعه هدف هر دستگاه از جمله نهادهای حمایتی، تامین اجتماعی، کارمندان دولت و ... به صورت نوبه ای سبد کالا را توزیع نمایند تا مشکل خاصی در این زمینه بوجود نیاید.


وی در پایان دستور رسیدگی و رفع برخی از مشکلات این روستا از جمله احداث جاده را صادر نمودند.


لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار مردمی، فرماندار و امام جمعه شهرستان، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه و دهیار روستا ضمن ارائه گزارشی، مسائل و مشکلات شهرستان و منطقه را بیان نمودند.


خاطرنشان می سازد در این سفر شرکت تعاونی مرغداری گوشتی هزارآّباد با سرمایه گذاری بیش از 18 میلیارد ریال و اشتغالزایی 10 نفر بصورت مسقتیم و همچنین ساختمان دهیاری روستای صالح آّباد با هزینه 600 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسیدند.


 

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها